giovedì 9 dicembre 2010

W Salento Lecce jeść czerwone punch?

W Salento Lecce jeść czerwone punch?


Bruno Antonio *

--------------------------------------------

Ostatniej nocy, czwartek, 9 grudnia 2010 o 17:00 w przepięknej scenerii średniowiecznego zamku Aquatic spotkanie głowy odbyło się "awaryjny AWL Red Palm (ferrugineus Rhyncophorus).

W tym zauważyć kilka ciekawych informacji zdobytych w trakcie wieczoru.

--------------------------------------------Średniowieczny zamek Aquatic głowę z XV wieku i być może przywrócić Giovanni Orsini książę Antonio Tarent, który w 1432 roku feud Aquarius.

Wspaniała kwadratowa wieża, która dominuje nad miastem, architektura ma wielkie znaczenie dla kraju Wodnika i tam jego przyjaciel burmistrza Agronom Francesco Ferraro ostatni czwartek wieczorem, 9 grudnia, 2010 at 17:00 moderowane konferencji w celu podniesienia świadomości publicznej w kwestiach dotyczących postępowania w przypadkach nadzwyczajnych AWL Red Palm (ferrugineus Rhyncophorus).

Piosenka "Czerwonej Gwardii" przez Raffaele Offidani "Picenus Spartakus" w 1919 roku mniej więcej powiedział: "To dziwne zaliczek żołnierz / ze Wschodu nie, jazda konna / jest Czerwonej Gwardii, który maszeruje na ratunek .... i wydaje się, że zostały napisane na czerwono szeliniaka dłoni.

Burmistrz Ferraro nazwał to "proste spotkanie dla wyjaśnienia. Sala była przepełniona, aby pokazać, jak problem jest odczuwane przez ludzi Salento w Lecce.

Striscia la notizia proponuje jakiś czas różne próby leczenia zostały wprowadzone w celu ochrony roślin tego owada palmowy czerwony! Tam jest wszystko i więcej, a my Lekarze Rolniczy, w obliczu tego owada, mamy często musiała podnieść białą flagę, aby obejrzeć bezradnie objawów, począwszy od koszenia, do merlettature, liście obsługiwanych, liście śmierci wykluczony Upadek CANOPY plaży, do której może być zielony parasol, częściowo wysuszone, a następnie całkowitego wyschnięcia.

Dane z badań są te, które prowadzą nasi koledzy z obrony CODILE Konsorcjum prowincji Lecce ilustrowane przez mojego kolegę pielęgniarka Agronom Sara.

Dla Acquarica Cape był monitor, który obejmował palmami jest widoczna z ulicy, a te, które były przedmiotem sprawozdania przez obywateli w sumie 223 drzew, z których 94% i 6% Phoenix canariensis dactylifera Phoenix.

Te palmy w akwariach do 94,88% głowy nie są objawy obecności czerwieni punch, a 2,38% stanowią atak punch do stanu początkowego, 2,06% palmy są już martwe i gotowe 0,68% zostały wykonane lub pokryte bezpieczne, tak aby nie wydają się migotanie u dorosłych i żaden z nich nie odrastania.

W skrócie cios na głowę czerwony Acquarica jest przyczyną inwazji w jego stanu początkowego.

Moja koleżanka Sara pielęgniarka Agronom nadal dostarczenie danych w sąsiednich dłoni dotkniętych Aquarius. Ruffano CODILE znaleźć 17,87% zniszczonego palmy, lustro 13,34% w Preston w dniach 11, 01% i 20,2% w końcu Tauranga.

Aquarius jest otoczony czerwonym inwazji wołka, że nawet jeśli akt jest w jej stanie początkowym.

Na początku niniejszej notatki mam określa różne objawy, które wykrywają obecność dl czerwony pysk, mój kolega powiedział, że Sara Nutricato nie zawsze jest "notice" na podstawie objawów, ale coraz częściej widzimy palmy naruszone, czy jest 30 cm wysokości 20 metrów, które pokazują tylko w fazie parasol, być może po wietrzny dzień!

Zawsze łączy Nutricato poinformował, że zakażenie jest szybko się rozwija.

Mówi, że prof. Joseph Barbera ", gdzie bogactwo gatunkowe i wysoką różnorodność biologiczną, jest złożoność i stabilności, ale gdy przeciwnie, wymaga uprawy monokulturowe, cykle życia z materii i energii zostanie przerwany, skoki równowagi populacji roślin i zwierząt, ekosystemów są osłabione. Organy silniejszy, lepiej dostosowane do nowych okoliczności, przejąć. A oto nowe zagrożenie dla delikatnych współistnienie ludzi i planety, domy: przestrzenie tropikalnych monokultur, z ich obciążenia pestycydów, które niszczą naturalnych wrogów owadów i śmiertelne herbicyd, że suchy ziół i krzewów, gdzie mogłyby się przedostać, stają się mocno.

Podgorzałka czerwony kolor i jako niebezpieczeństwo, które masz prawdziwy strach nie zna granic, dziurkowanie i łatwością przewyższa ich w nowe środowisko, nie ograniczona przez naturalnych wrogów, to rozprzestrzenia się bardzo szybko. "

Oni krzyczeli pozwanych zrobić coś ostatniej nocy w akwariach, wielu, nawet jeśli wszystkie proponowane środki zaradcze, które przewidują dalsze istnienie palmy drogiego zapobiegawczych zabiegów przeprowadzanych przez całą wieczność!

Kończę kolejny kawałek aktualności podanych przez prof. Barbera, który objawia się nam w inny sposób kontroli czerwony stempel: "W Nowej Gwinei człowieka na swój sposób przyczynia się do biologicznego zwalczania. Larwy zjadają duże tonący ręce mięsisty gromadzi wewnątrz ramy zmniejszona do ciepłego, mash fermentacji. W potrzebują białka zwierzęcego (w Nowej Gwinei, gra jest małe i nie bardzo pożywne), spełnia więc istotną potrzebę witaminy z grupy B, żelaza i cynku. Larwy wołka pomocy Gwinei dzieci rosną zdrowo bez pokazywania obrzęk brzucha z tych, którzy jedzą mało białka i węglowodanów i pojawić się na rynku pozwala na małej gospodarki obrotu. "

Co mogę powiedzieć? Wkrótce będziemy mieli obiad w miłym misce parowej czerwony stempel w Genui?* AgronomBibliografiaJoseph Barbera, podróż, która zabija owady drzew http://palermo.repubblica.it/dettaglio/Il-viaggio-dellinsetto-che-uccide-le-palme/1413117

Nessun commento:

Posta un commento