venerdì 10 dicembre 2010

Riyad Suudi Arabistan Martano del Salento Lecce gelen üzüm yaprağı 200 ton

Riyad Suudi Arabistan Martano del Salento Lecce gelen üzüm yaprağı 200 ton


Antonio Bruno *

-----------------------

Salı, 10 Aralık agro-food zincirleri için Puglia Bölgesi ve fırsatlar ve potansiyel Kanunu 23 / 2007 tarihinde araştırma sonuçlarının sunumu Dr sırasında 2010 Joseph Lamanna Dış Ticaret Bari Enstitüsü bünyesinde sorumlu Yeni Nesil Kooperatif Marta del Salento Lecce Suudi Arabistan'a gönderilmek üzere bir yıl yaşıyor yaprakları 200 ton çalışacağını duyurdu.

-----------------------Apulia, Salento Lecce bağların yaklaşık 100 bin hektar ve orada bir 13 bin biraz üzerinde sadece var! Lecce Salento alanında Zaten sadece 5 üzerinden% bir bağ olduğunu! Ama bugün bir umut olduğunu! Işte böyle olacak pencereden dışarı bakarak kırsal evlerin hoş serin doğada geçirdiği bir gece, sabah uyanıp sonra Salento Lecce bağlarının büyük expanses ve nazik güzellik zevk ve karar, kıskanılacak sakin, bir yerde başka bir gün geçirmek gibi doğa ile sağlıklı bir ilişki yorulmaz özenle korunmuştur. Bu koşullar iseniz, bugün Dr ardından istiyorum Joseph Lamanna sorumlu Buz yaşıyor Yeni Nesil Kooperatif Martano del Salento Lecce salamura asma yaprağı ayı için Suudi Arabistan'da bir konteyner göndererek bir yıl yaprakları 200 ton çalışma yapacaklarını açıklamıştı!

Italya, çok bizimkinden farklı olmakla birlikte bir kültüre sahiptir için çok Salento Lecce yaşayan bizim yollarımız yakın aynı zamanda Suudi Arabistan stratejik bir ülkedir. Bu olmadan biz burada unutulmaması gereken bir Suudi Arabistan kadın ve erkek ülkede Sicilya Cassata ve her zaman tarafından Marsala ve Palermo şehirlerin isimleri olduğunu olduğunu unutmamak gerektiğidir.

asma yaprağı Arap mutfağında kullanılan çünkü Salento Lecce Suudi Arabistan odaklanmalıdır. Ama ne Arap mutfağı geliyor? ülkelerde olduğu Arapça pişirilir? Arap mutfağı Fars Körfezi uzanan, Arap dünyasının tüm ülkelerin mutfaklarında olduğu (Suudi Arabistan, Körfez ülkeleri, Yemen, Irak, Suriye, Lübnan, Filistin, Ürdün) milletlere Kuzey Afrika (Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Sudan ve Mısır). Bu mutfağının yemeklerinden biri asma yaprağı adanmıştır pilav ve et ile doldurulmuş.

Anna B. İskenderiye de Mısır'da borsa yakınında YAB, şehir merkezindeki restoranda yemiş olduğunu bildirdi. Ev yemekleri: son derece net falafel (bakla köftesi), pişmiş makarna, tavuk çorbası ve rulo üzüm yaprağı haşlanmış pirinç ile tablo (şiş tekerleği kesilmiş et) de shawerma.

Türk mutfağında asma yaprağı pirinç (Yaprak dolması) ile doldurulmuş olarak adlandırılır. Rapunzel - Boyut: 280 g - Fiyatı: 4,99 € asma yaprağı pilav ile doldurulmuş - Onlar internet ark dolmalar satışa da vardır. sitrik asit, nane ve karabiber: Ingred's etiketinde soğan olup, asma% 28,% 17 pirinç, sızma zeytinyağı% 8, su, deniz tuzu, dereotu, acidifier bırakır.

Yunanistan'da hemen her zaman bir marş olarak yenir ve Yunan yoğurt ve limon suyu ile elbise olabilir.

değişebilir doldururken bir asma yaprağı dolmades Uçucu madde şu şekildedir: genellikle pirinç, kıyılmış et ya da sebze üretilmiştir.

Büyük bir pazar! Akdeniz Akdeniz Diyeti tipik yemeklerinden biri olup olmadığını soran olarak Akdeniz pişirilmesi üzüm yapraklarını rulo vardır etrafında.

Ancak, asma yaprağı çok yumuşak ve hassas olmalıdır. Onlar bütün yıl salamura olabilir.

Ben çok merak ediyorum bu çanak kokulu tatmak istiyorum.

üzüm için büyük bir pazar yaprakları, yumuşak ve lezzetli, ya da taze ama Salento Lecce, devam düzene üzüm ve şarap için ışıltı dönüş olamazdı için prim harabe olmuştur vida yaprakları turşu!

Pazar, 12 Aralık 2010 asma Arap ülkesi Suudi Arabistan, onları çok getirmek için yaprakları çalışacak bu cesur insanlarla konuşmak, onların toplantı odasında yapılacak cüzzam üzerine teknik toplantı için Yeni Nesil Kooperatif Marta del Salento Lecce liderleri göreceksiniz Akdeniz çevresinde ihracat için sıçrama tahtası olabilir Salento Lecce bizim gibi.

Ve kim asma pazar gerektiğini bırakır? Ama sadece bize! Neden biz kim Lecce, Salento, dips Great Salt Lake ortasında doğru olmak o yarımadasında yaşayan vardır.

Evet! Bunun yerine şarap içine güneş ışığı dönüm, Asma güneş çevirmek o iki denizin Land Akdeniz halkları için bırakır.* Ziraat mühendisiBibliyografya

şarap http://inumeridelvino.it/category/3-produzione-di-vino-e-superfici-vitate/page/3 sayıları

Restoran İskenderiye GAD

http://www.google.it/maps?q=GAD+alessandria+egitto&fb=1&gl=it&hq=GAD&hnear=Alessandria, + İskenderiye, Mısır + & ie = UTF8 & hl = tr & view = harita & cid = 17171180218530367627 & iwloc = A & 0CBcQpQY & sa = X & ei = ZY8CTcPqNIe9_gbM4cjCCA bakın =

Dolmalar - asma yaprağı pirinç http://www.biosee.it/cgi-bin/scheda_prodotto.cgi?sid=7bee707f6f2e43d64f1b740f2ea781fc&id=4145 dolması

Nessun commento:

Posta un commento