giovedì 2 dicembre 2010

Salento Lecce 180 bin ekosistemlere Yardım: tırmanma başlayın!

Salento Lecce 180 bin ekosistemlere Yardım: tırmanma başlayın!


Antonio Bruno *

-------------------------------

Bachelor of Science Biyoteknoloji - - Matematik, Fizik ve Doğa Bilimleri Fakültesi seminer salonunda Perşembe 2 Aralık 2010 Kompleksi Ecotekne prof tarafından toplantıya önemli bir toplantı düzenledi. Tarımsal Arazi Islahı Konsorsiyumu Alanı arasında Luigi De Bellis "Ugento Fogg ve Li ÇEVRE VE YOĞUN ÜRETİM SAVUNMA VE İYİLEŞTİRME VE KONSORSİYUMU birlikte Lecce CIA Confcooperative Coldiretti ve COPAGRI eyaletinde 've çiftçi örgütleri, LECCE OF İLİ KIRSAL ALANI

---------------------------------

Prof Luigi De Bellis ile Perşembe, 2 Aralık 2010, Salento Üniversitesi Biyoteknoloji bir sabah. Tema Islah "Ugento Fogg ve Li" nin Konsorsiyumu Teknik Destek ve hatta Tarım Ugento Arneo için Konsorsiyumu Alanı üzerinde bulunur. alfabetik sıraya göre Lecce ilinde tüm tarımsal kuruluşların hemen hemen yoktur. Lecce İl Savunma CIA, Confcooperative, Coldiretti ve COPAGRI birlikte Konsorsiyumu ile vardı.

prof davet. Luigi De Bellis bütün bir bölgenin Reklamasyon "Ugento Fogg ve Li" kırsal peyzajın sahiplerinin sayısı Apulia bölgesinde en büyük Konsorsiyumu gibi iyi için çalışmaya hazır bulundu. Aslında 180 bin kişi, kadın ve erkek, 180 bin hektarlık bir alanı yönetimi konsorsiyum üyeleri vardır.

Konsorsiyum ilk prof ile temas sağlandı. Salento Üniversitesi Luigi De Bellis ve sonra Lecce İl Tarım Ofisi ile sipariş toplum ve Islah yıllardır çalışan bizim bölgede ofisleri bulunmaktadır ile bir ortaklık kurmak taahhüt profesyonellerin becerileri sağlamak için tarım-Kaynaklar Bölgesi Puglia Başkanlığı doğrudan sızıntı.

çevre soru Salento Lecce gerek, tüm insanların Salento Lecce ekosistemler türeyen tüm çiftlikler ekosistem hizmet vermeye devam eden 180 bin firmanın veya yararları boyutunu değiştirmek için yetersizlik boyunca oynadı zamanında ve sürekli bakım. Birlikte Islah ve Konsorsiyumu toprakları olan 180 bin ekosistemler yazmak için daha iyi olurdu "Ugento onları Fogg."

kadın ve Salento Lecce erkekler tarafından işletilen bu 180 bin işletmeler yiyecek ve su, kontrol hizmetleri, sel, kuraklık, toprak bozulması ve hastalık, destek hizmetleri gibi kontrol edilmesi gibi gibi arz hizmetlerin gerçek kahramanları oldular toprak oluşumu ve besin döngüsü ve manevi, dini eğlence ve diğer maddi olmayan faydaları şunlardır kültürel hizmetleri.

Bu Biyoteknoloji Kompleksi Ecotekne Matematik, Fizik ve Bilim Doğa Bilimleri Lisans Fakültesi seminer salonunda tartışıldı ve Salento Lecce Alan Tarım ve Arazi Islahı Konsorsiyum tarımsal mesleklerde bir dünyanın temsilcileri yaptı Hangi onlar hayat için rızık çizmek becerilerini ve kırsal peyzaj yatırım yaptık Arneo.

180 bin erkek ve çevrenin bir parçası sahipliğini var Salento Lecce kadın Profesör arasında tartışma konusu olmuştur. Luigi De Bellis, Islah ve Konsorsiyumu Proje Teknik Yardım Bilimsel Direktörü "Ugento Li ve Fogg," ve Lecce ilinde meslek gruplarının liderleri.

Islah Konsorsiyum profesyonelleri "Ugento onları Fogg" etkili ve kapsamlı bir destek faaliyetleri kırsal, kendilerini organize edemez 180 bin hektarlık alanın 180 bin sahipleri sağlamalıdır!

Sana Lecce Salento özelliklerinin boyutunu değiştiremezsiniz çelişki korkusu olmadan, iddia tekrarlayın.

Eğer doğrulayabilirim ne verilen, 171 milyon ve bir buçuk toplam, yararları üzerinde veri okuma söyledi Bölgesi Tarım Hizmet Geçici Direktörü Belirlenmesi ilk yerleşim için başvuran gençlere Puglia 30/DIR/2010/00__466_____ Rakam Kodu hangi gençlerin hepsi için uygun kabul edilir (# 1694 pozisyonuna pozisyon 1 listede) en az 4 den bir sıralama puanı elde etmiş devletler yerleşme ".

Kısacası, bölgede 180 bin kadın ve Islah Konsorsiyum kırsal peyzaj erkekler sahiplerinin okyanusta bir damla hemen hemen 1700 gençlere fazla 171.000.000 € verdik "Ugento ve Li Fogg."

Bu ilk yerleşim finansman başvuran tüm gençlerin, Consorzio del Salento Lecce Islah "Ugento onları Fogg" nin 78 belediye olsa bile toplam 180 bin sahiplerinin sadece% 0.94 olacağı anlamına gelir.

Ama 1700, genç insanları eşit burada Apulia Bölge beş il arasında bölünmüş olması muhtemeldir Islah Konsorsiyumu tarafından sunulan 78 belediyelerden muhtemelen sadece 300 genç insanların toplam 180 bin sadece% 0.16 temsil paraya sahip olacaktır. Kısacası, Konsorsiyumun 78 belediyelerin her biri için fon vardı 4 gençlerin ortalama olacaktır.

Sana başka yansıma bırakın.

Bu, taahhüt meslek örgütleri CIA Confcooperative COPAGRI Coldiretti ve Lecce Eyaleti tarafından alınan Islah "Ugento ve Li Fogg" nin Konsorsiyumu teknik yardım projesinin oluşturulmasında işbirliği olduğunu, gerçeklerin ışığı altında, oldukça açıktır birlikte bitki koruma için Konsorsiyumu ile, hepimizin bildiği gibi Salento Lecce, bir çevre azalmasını önlemek amacı% 99 kırsal manzara

Bu yol almaya karar verdiğinde birlikte Profesör De Bellis ile, bizim emrinde planlama modelleri üst ve alt-up aşağı ve sırasıyla anlam İngilizce yukarıdan aşağıya ve aşağıdan yukarıya doğru idi.

Biz bilgi işleme ve bilgi yönetimi ile bu iki strateji arasında bir tercih olduğunu biliyordu.

problem durumları analiz etmek için kullanılan bu iki yöntemin olarak gerçekler bellidir, hipotezler çözümüne uygun inşa tarihleri arasında tercih aşağıdan yukarıya (alttan üste doğru) ve o anda tırmanmaya başlar bu içindir !* Ziraat mühendisiBibliyografyaEksen - - Tarım Servis Kodu Rakam 30/DIR/2010/00__466_____ Kırsal Kalkınma Geçici Direktörü Programı 2007-2013 belirlenmesi boyutu 112 - Küçük çiftçi ve genç Multi Pack kurulması - Grant ek mali kaynaklar Gençlik Multi-Pack tahsis edilecek gençlerin yerleşim için uygun. Hükümleri ve yardım ve prim verilmesine ilişkin uygunluk ile ilgili ayrıntılar

http://www.pma.regione.puglia.it/pma/Documenti_pma_2009/DDS% 20466%% 20del 2009_06_2010.pdf

Nessun commento:

Posta un commento