venerdì 3 dicembre 2010

Zeytinyağı fabrikası bütün yaraları tedavi iyi meyve suyu zeytin vermek

Zeytinyağı fabrikası bütün yaraları tedavi iyi meyve suyu zeytin vermek


Antonio Bruno *-----------------------------------

Salento Lecce orman 9 milyon zeytin ağaçları ve neredeyse aynı anda olgunlaşır zeytin hasta değil hemen moliamo fermantasyon işlemlerine tabi olabilir eğer! Bu yazıda adımlar gerekli yüksek kaliteli yağ elde etmek için

-----------------------------------Sık sık Salento Lecce yazılmış gibi 9 milyon ağaç bulunuyor ağaçların orman, 85 bin hektar var. biz düz kademeli olgunlaşma ve Hani neredeyse bütün olduğundan, tüm zeytin anda olgunlaştırmak! Eğer yoksa hemen moliamo zeytin fermantasyon hasta olduğunu olabilir!

Tüm bu ve sürekli iş makineleri var değirmenler gitmek aslında kaliteli bir yağ zeytin elde etmek için esastır hastalıklı zeytin bir sevkıyatın işlendiği takdirde, bu kesinlikle ve makineleri kirleten sonra olumsuz bir etkisi muzdarip organik kirletici bu oyun hastayım sonra işlenmiş sağlıklı zeytin kirlenmesine, onlara kalır.

bu endüstri içinde mesleki varsa ve profesyonel bir ziraat mühendisi petrol çıkarma tarafından yapılan bir tarım sektörü çağrı Frantoio, gitmeli iyi zeytin üretiminde sonra, emin olabilirsiniz İşte bu nedenle o zeytin sürekli bir çizgi sağlıklı yağları zeytinyağı kalite verilecektir alır kesin olacak

Ben hepimiz petrol kötü bir ekonomi olduğunu biliyorum, çünkü kötü hasta vermek zeytinyağı azaltmak herhangi bir şekilde ifade etmiyor yazdı deyimi ile. Bu yüzden ve bu zeytin ayrı ayrı sağlıklı ve hasta yapmak üzere onları düz çizgilerle ayrı olarak çalışmaya ihtiyaç vardır.

Zeytin, yaprakları bir kez ve bir motor tarafından sürülen bir burgu drenaj kanalları ve bir rotor bıçak oluklar ile sabit karelere değirmen, beslemeleri Bunker, gelen, iyice yıkayın. Bu türk doğru görünüyor? Bunun yerine, aşağıdaki okumak ve anlamak gerekir.

sürtünme olmasaydı zeytin ezme, tekerlek ve zeytin arasındaki statik sürtünme varlığı ile mümkün hale gelmiştir yuvarlanma sürtünme haddeleme tarafından yapılmalıdır ya da bir sürünme yapabilmek olmadan çok, tekerlek küçüktü saf haddeleme, bu durumda basın ve biz kesinlikle kaliteli bir yağ elde etmek için kaçınmak gerekir gerçeği sürtünme kez oyuna gelirdi.

Değirmen zeytin ezme görevi vardır. Bu delikler ve çekiç uç bir gamalı haç olan çamaşır makinesi bir sepet gibi.

Ziraat mühendisi petrol çıkarma ve ızgara ne tür belirleme görevi delik çapı 6 olabilir - 7 - 8 mm

ziraat mühendisi petrol çıkarma ve diğer karar 1000, 1200 veya 1400 olsa, devir sayısı olarak izlenir.

Zeytin zeytin ile altında kalacak aromatik maddeler inceltmeden, değirmen, yani "boğmak" gerekiyor.

Ama ziraat mühendisi petrol çıkarma çalışmaları değirmen sıcaklık kür de.

Aslında, hamuru polifenoller ve uçucu aroma kalitesini belirleyen bu maddelerin kaybetmek aşırı sıcaklıklara maruz kaldığında, titreme gibi, yoğurma işlenebilir. Ne demek? Size bir bardak yağ koymak ve burnunuz ile bu maddelerin yakalamak elinizde tutarak sıcak çalışırsanız aslında, ısı etkisi ile değişiklik ya da kalite kaybı tabi ki, ve biz sıcaklık bahsediyoruz demektir Vücudumuzun olduğu 37 ° C 'dir

Ki onlar, ya da biz kaliteli bir petrol olsun, eğer düşük sıcaklıklarda yoğurma çalışmak koku duyumuzun çekmeli bir şey var bu yüzden, burada irretrievably sonsuza kadar kayıp, değirmen içinde dağınık!

Petrol minik yağ damlacıkları bir iç vardır, birleşme petrol tüm bu küçük damlalar bir araya geldiği anlamına gelir frenler oluşur!

Karışım 22 -23 ° C ve ziraat mühendisi petrol çıkarma sıcaklıkta olmalıdır dikkatli olmak görevi vardır o 27 aşmadığı sıcak su dolaşır gömlek, sıcaklığı ° C

Her şey zeytin için tasarlanmıştır yoğurma makinesi sıcaklık dedi, hangi biz sağlıklı sızma zeytinyağı dediğimiz elde sadece meyve suyu.

zeytinyağı için o zaman kötü hasta frenler 38-35 kadar olabilir vermek ° C.Bir sürahi içinde santrifüj tarafından ilk aşamasını takiben. Petrol, ancak basın yoluyla katı bileşeni ayrı olmamalıdır bu ayrılık santrifüj gereğidir.

Merkezkaç kuvveti yağı, bitki örtüsü, su ve katı maddeler (kalıntı), böylece ayrılık izin veren özgül ağırlıkları arasındaki farkı vurguluyor. optimize etmek için proses suyu fazla 25 °, ama değişen sıcaklıklarda, eklenir. Bu amaçla bir yatay santrifüj dekantör o kullanır.

Sürahi bir solucan vida gibi fonksiyonları ve uzak katı bir silindir içinde dönen hangi yatay eksen ile davul konik oluşur.

3500/4000 rpm dönüş hızı ve davul biraz vida daha düşüktür.

Bu yağdan ki bitki örtüsü sintine suyu aslında ayıran dikey bir ayırıcı ile devam ediyor.

Burada da, ziraat mühendisi petrol çıkarma aşan su ilave eğer, değerli aromatik maddelerin dağılım neden olduğu kararı verir.

Ve işte nihayet bizim kaliteli bir yağdır. Ziraat mühendisi tedbir oleik asit cinsinden asitlik 0,2 derece anlamına gelir iki satır sonucu elde sodyum hidroksit puretta kullanarak zeytin yağı çıkarma fabrikası asitliği.

Ama sorun yağ asitliği değil! kadar 3 derece asitlik duyulabilir. Ama yağ burada kim olduğunu yağı kötü hissediyorum okside olup olmadığını! Ve ne kadar zor eğer!

Kaç kez sizin petrol denemek için birini anlattım mı? sen çünkü bütün olarak iyi Settling? Birçok kez petrol okside, acımış yağ hizmet etmiş!

o koruma önemli bir saçmalık onun uzmanlığı için bir ihtiyaç olduğu için ziraat mühendisi çalışmaları bitmiş henüz mevcut değildir.

Zeytinyağı kokulu ve antioksidanlar açısından zengin olduğu bir özelliktir. Ve bu yüzden oldukça açıktır ki o hava var, zeytinyağı saklandığı konteyner eğer.

Bu nedenle, E vitamini oksijen molekülleri bombalayan ve bu yağ azaltmak düzleştirir polifenoller budur.

Konu oksidasyon, asitleştirme ve lipaz reaksiyonların süreçleri enzimler gerek kalmadan oluşmaya devam yani otokatalitik olmasıdır.

Bu reaksiyonlar, hangi sıcaklık katalizlenir, güçlendiğini!

Değil azot ile hava yerine bu yağ depolamak için kullanılan silolarda gerçekleşmesi için.

Evlerimizde yağ depolamak için nasıl Herhangi bir tavsiye. Bu arada, bizim petrol çıkarırken gördük çünkü çelik varillerde, petrol terk etmek iyi değildir hava vitamini oxidizes girer

Eğer petrol 5 litrelik teneke yağ satın alırsanız, bu bodrum bir defada bir alan ve daha önce köpüklü, sodyum hidroksit ile yıkanan şişeler içine dökülüyor. Daha sonra şişe bir yenisini açmadan önce tüm yağ şişesi açmak tüketmeye dikkat ederek, her defasında bir açılacak doldurun.* Ziraat mühendisi

Nessun commento:

Posta un commento