giovedì 3 novembre 2011

Parki Lecce Salento wybrzeży, plaże, dziedzictwa kulturowego i krajobrazu wiejskiego smaku.

Parki Lecce Salento wybrzeży, plaże, dziedzictwa kulturowego i krajobrazu wiejskiego smaku.


Brałem udział w 3. plenarnej Parki Forum Salento do przystąpienia do Europejskiej Karty Zrównoważonej Turystyki, które odbyło się 03 listopada 2011, o godzinie 17.30 w sali konferencyjnej Zamku Karola V w Lecce.

Forum jest droga do przystąpienia do Europejskiej Karty Zrównoważonej Turystyki na obszarach chronionych, która zobowiązuje sygnatariuszy do realizacji lokalnej strategii w celu osiągnięcia "forma aktywności rozwoju, planowania i turystycznych, które szanuje i chroni zasoby naturalne w dłuższej perspektywie , kulturowych i społecznych problemów i przyczynić się w sposób uczciwy i pozytywny rozwój gospodarczy i spełnienie ludzi żyjących, pracujących lub przebywających na obszarach chronionych ".

Animatorów forum zauważyłem i skarżyli się na głośne brak Forum Puglia Region, jak również w przypadku braku jakiegokolwiek odniesienia do parków http://www.pugliaevents.it/ miejscu Salento, w rzeczywistości nie czytać niczego o mogą korzystać ze swoich wakacji nie mówiąc c 'pewne odniesienia do centralnego z tych obszarów w regionie turystycznym. Ale nie było forum dzisiaj, były ATP Regionalna Agencja "Promocja Apulii" i organizatorzy goryczą zauważył, że ważne ścieżki "pojawia się kneecapped", ponieważ to właśnie w celu ustalenia regionu, a także parki i dlatego niezrozumiałe dla tych, bez okazywania nieodpowiedzialne!

W ten wspaniały wieczór 03 listopada 2011 było naprawdę dużo ludzi, organizatorzy wycieczek, kulturowe i środowiskowe, byli właścicielami dealerów obiektów noclegowych kąpieli i Wojewódzki radny Turystyki prowincji Lecce, które Franciszek Pacella po raz kolejny udowadnia poważne, punktualny i szczególną uwagę na inicjatywy, które podejmowane są na terytorium.

Jakie są podstawowe rzeczy robić? Po pierwsze, mapowanie obszarów wrażliwych na kruchość i serii okresowych badań w tych dziedzinach, aby zobaczyć co zmienia się w funkcji użytkowania turystycznego.

Połącz się z ofertą turystyczną krajobrazu wiejskiego, który jest również krajobraz żywności i smak wina z typowych produktów z parku, który może dać życie Atlas parku.

W 3 rd forum przede wszystkim omówiono działania, które można zrobić w ciągu najbliższych 5 lat. On mówi rzeczy do zrobienia, mając na uwadze cały system parków Salento możliwe w ramach jednego parku.

Tymczasem, parki muszą być dostępne w sieci ścieżek i te wykazały, że istniejący jest odłączony od kontekstów zapobiegania właściwego wykorzystania.

Wszystkie zgłaszali istnienie odpadów w parkach, które uniemożliwiają użycie w tym kontekście propozycje tych informacji - szkolenie osób mieszkających w miastach położonych nad Parki i obserwacja działalności poprzez wolontariat lub synergii z kąpieli i gościnność operatorów, tak aby uzyskać wystarczających zasobów do rzeczywistych działań w zakresie nadzoru

Były też nie tych, którzy używają proponowane dobrowolne ekologiczne strażnicy twierdzą, że zwrot kosztów benzyny.

Ale to jest dealerem parku plaży, że każdy budzi się z jego wołanie zlekceważone wypatroszone, aby usunąć samochód, który jest nadal miesięcy w tym samym miejscu, ten sam, który poprosił, aby usunąć ubranie, które wyróżniają się miesiąc za wydmami, ten sam, który zwrócił się do ludzi, aby nie rzucać każdego rodzaju materiału restrukturyzacji obudowy ryzyko jego bezpieczeństwo. Wszystko bez skutku!

Operatorzy chcą parkingów dla samochodów, a ponieważ dziś są tacy, którzy popływać tyłu jest piękne grzywny przystanek od wycieraczek i nigdy nie powraca po kąpieli w miejscu, które nie mają biletu parkingowego i że zawodnicy kto go wybrać. W skrócie, tragedia w obojętność instytucji, które nie mają ani wiedzy, ani środków na rozwiązywanie problemów.

A co z proponowanych parkowanie autobusem z linkami? Nic, nie, nie o tym mówić albo. Najmniej zaś jeśli wziąć pod uwagę mobilność za pomocą innych środków, takich jak rowery elektryczne lub minibusy. Rzeczywiście biednych niemieckich turystów, którzy podróżują rowerem po pierwszej wycieczki są uważać, aby nie uczynić go bardziej prawdopodobne, by je postawić pod samochód z kilku fanatyków bezkarnie szybkich kresek na drogach krajowych do 100 na godzinę.

Tutaj są one obecne, który między marzycielski i gorycz rozczarowania, Torre Guaceto wyglądają tak, jakby to było złudzenie, ponieważ nie ma parkingu z dala od parku i transfer, który trwa pływaków.

Jeden wstaje powiedzieć, że nadszedł czas, aby powiedzieć dość tych wszystkich festiwalach w połowie sierpnia i tylko wtedy! Przyczyny pożarów i zanieczyszczenia! Operatorzy i dostawcy są dość tych amatorów! Rządzenia i zarządzania postanawiają utworzyć infrastruktura musi być zarządzany przez profesjonalistów, którzy są w stanie zaoferować usługi firmy! Środowisko jest jedyną firmą, dostępnych na obszarze Salento i profesjonalistów, którzy muszą udostępnić korzyści z turystyki, dając operatorom infrastruktury, kontrahentów i pracowników.

Możliwych zachęt, że nie transportu kolejowego i gumy Kolei Południowo-Wschodniej? Przedsiębiorcy, rozpaczliwe, nawet rozwiązać problem ofertę współpracy do wolnego rządu. Prawdziwa oferta struktur komisarz, które nie działają, bo ludzie motywacji córki pełne, że "PEGGIOCRAZIA", który jest zatopienia naszego kraju.

Sezonowe wahania, ale również dlatego, że to tylko słowa operatoti skarżą się, że pracodawcy, którzy nie otrzymują emerytury może twierdzić, że oferują pełne jesienią lub wiosną, jak i same wysokie stopy sezonie! Stwierdza on, że operator zmuszony jest się poruszać z Salento obszarze edukacji turystycznej, ponieważ nie ma strukturę może zaoferować pełną emeryturę do 26 euro, ale w połączeniu z sportu i turystyki środowiska jest silnie związana z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego i Krajobrazu smak i spowoduje rozwój przedsiębiorstw rolniczych i operatorów kultury pracy.

Parki my będziemy mówić jeszcze raz i wydaje się, że następnym razem zobaczymy się zidentyfikować źródła finansowania. Czy jesteś turystą, którzy chcą przyjść w Salento? Mówisz, że do Ciebie! Ty, który jesteś osobą o 500 osób do mojego bloga i czytam z Francji, Anglii, USA, Kanada, Szwecja! Dobrze przeczytaj uważnie, ponieważ trzeba mieć cierpliwość, wiedzieć, że pod koniec tego forum doprowadzi Cię w fantastyczny świat kamiennych piecach zasilanych drewnem, w którym kucharze chleb z pszenicy, ten świat jest piwnice, w których Salento Negroamaro temu pijanych mężczyzn śpiewających w uścisku radości, Salento obszarze drzew oliwnych, które dają olbrzymie śródziemnomorskiej oliwki, które, po ich zebraniu, będziesz Grind w fabrykach i stąd widać oleju tryskać zdrowiem, z Salento z civaie groszek Zollino karzeł, z pomidorami i Batata Lecce Morciano. Ponieważ nie ma tysiącletnią mądrość w tych produktach i ich przygotowaniu. Pójdź za mną i będziesz wiedzieć, że tutaj w Salento tego półwyspu jest znany na całym śródziemnomorskiej kultury, która czeka na Ciebie!Antonio Bruno

Nessun commento:

Posta un commento