giovedì 3 novembre 2011

Lecce Salento kıyılarının parklar, plajlar, kültürel miras ve tat kırsal peyzaj.

Lecce Salento kıyılarının parklar, plajlar, kültürel miras ve tat kırsal peyzaj.


Ben Lecce Charles V Kalesi'nin konferans salonunda 17.30 az 3 Kasım 2011, düzenlenen Sürdürülebilir Turizm için Avrupa Şartı katılım için Salento Parklar Forumu 3. Genel Kurul parçası aldı.

Forum uzun vadede doğal kaynakları korur ve muhafaza geliştirme, planlama ya da turistik faaliyet "form elde etmek için yerel bir strateji uygulamaya imza taahhüt Korunan Alanlar Sürdürülebilir Turizm için Avrupa Şartı katılım için yol , kültürel ve sosyal konular ve insanları, yaşam çalışan veya korunan alanlarda kalmanın adil ve olumlu ekonomik gelişme ve yerine getirilmesinde katkıda bulunur. "

Forumun animatörler fark ve Puglia Bölgesi Forumu yankılanan eksikliği konusunda hem de Salento yerinde http://www.pugliaevents.it/ parklar için herhangi bir başvuru olmaması durumunda şikayet var, aslında sizin hakkınızda hiçbir şey okumazlar tatili tek başına c 'turistik bölge ve bu alanların merkezi için bazı referans izin kullanabilirsiniz. Ama forum bugün acı acı önemli yolu o bölgenin yanı sıra parklar kurulması tam olduğunu ve bu nedenle anlaşılmaz çünkü "kneecapped görünüyor" dikkat çekti eski ATP Bölgesel Ajansı "Puglia Tanıtım" ve organizatörler vardı sorumsuz görünen olmadan!

3 Kasım bu görkemli Akşam, 2011, gerçekten kültürel ve çevresel insanlar, tur operatörleri, bir sürü oldu banyo ve Lecce İl Turizm İl Meclis Üyesi konaklama tesisleri bayi sahipleri, Francis Pacella edildi bir kez daha sınırları içinde alınır girişimleri ciddi, zamanında ve özellikle dikkat kanıtlıyor.

Yapmak için gerekli şeyler nelerdir? İlk olarak, kırılgan doğası ve turistik kullanım fonksiyonu olarak değişiklikleri görmek için bu alanlarda periyodik çalışmalar bir dizi hassas alanların bir eşleme.

Ayrıca park Atlas hayat verebilir park tipik ürünler ile gıda ve şarap tadı manzara turistik teklif kırsal peyzaj bağlanın.

3. forumda öncelikle önümüzdeki 5 yıl içinde yapılabilir eylemleri tartışıldı. Bir tek parkı içinde Salento parkları tüm sistem mümkün göz önünde yapılacaklar konuşulur.

Bu arada, park yolları bir ağ üzerinde erişilebilir olması gerekir ve bu mevcut bir düzenli kullanımının önlenmesi bağlamından koparılarak olduğunu bulduk.

Gönüllü ile Parklar ve gözlem faaliyetleri sınır kasabalarında yaşayan insanların veya tarafından eğitim - Tüm imkansız kullanılmasını sağlamak ve bu bağlamda, teklif bilgileri bu olan parklarda atık varlığını bildirdin banyo ve misafirperverliği operatörleri ile sinerji şekilde gerçek bir gözetim faaliyetleri için yeterli kaynak elde etmek

De vardı önerilen gönüllü ekolojik koruma kullananlar uğraşmak değil benzin geri ödeme.

Ama herkes onun ağlama aynı yerde, çalılıklar ay öne giyim kaldırmak için sorulan aynı birinde hala ay bir araba kaldırmak için gutted unheeded ile uyanır bir sahil parkı bir satıcı her türlü malzemenin atmak için değil insanlar sorulan aynı bir konut yeniden yapılanma onun güvenlik riskidir. Tüm önemsenmeyen!

Operatörler araçlık otopark istiyor ve bugün yüzmeye gitmek olanlar var çünkü arka silecek güzel bir ince durağı ve park bileti olmayan bir yerde denize sonra ve döndüren asla yüzücüler kimin seçin. Kısacası, uzmanlık ne de kaynaklarını ne var kurumların kayıtsızlık bir trajedi sorunları çözmek için.

Ve bağlantılar ortadan önerilen otobüs park hakkında? Hiçbir şey, hayır, ya da bu konuda konuşmak yok. Ve en göz önüne böyle bir bisiklet ya da elektrik minibüsler gibi diğer yollarla hareketlilik alırsak. Nitekim ilk gezi sonra bisikletle seyahat yoksul Alman turistler saat başına 100 ülke yollarda yüksek hızlı tire cezasız birkaç fanatik araba altına alınması için daha çok yapmak için özen gösteriyoruz.

İşte bunun bir serap sanki uzak parkta hiçbir otopark ve yüzücüler alan bir servis olduğundan rüya ve hayal kırıklığı ve acı arasında, Torre Guaceto bakın kim mevcuttur.

Bir bütün bu orta Ağustos ayında festival ve ancak o zaman yeterince demenin zamanı olduğunu söylemek ayağa kalkar! Yangın ve kirlilik nedenleri! Operatörler ve yükleniciler bu amatörler ile beslenir! Yönetişim ve yönetim altyapı şirkete hizmet sunabiliyoruz profesyoneller tarafından yönetilmesi gerekir kurmak katılıyorum! Çevre Salento ve altyapı işletmecileri, müteahhitler ve işçiler sağlayarak mevcut turizm yararları yapmak isteyen profesyonellerin topraklarında bulunan tek şirkettir.

Olası teşvikler hiçbir demiryolu taşımacılığı ve kauçuk Demiryolları Güney Doğu? Umutsuz Bu girişimciler, hatta sorunsuz hükümete işbirliğini teklif çözmek için. Çalışmıyor Komiseri yapılarının gerçek bir teklif, çünkü bizim ülke batıyor olduğunu "PEGGIOCRAZIA" dolu insanlar demotivated kızları.

Mevsimsel değişimler aynı zamanda sadece operatoti emekli maaşı almıyor işverenler aynı yüksek sezon fiyatları için sonbaharda veya ilkbaharda tam sunmak olduğunu iddia edemez şikayet bir kelime çünkü! Operatör hiçbir yapı tam pansiyon 26 € sunabilir, ama bu spor ve turizm çevre ile birlikte çünkü turizm eğitimi için Salento alanından hareket etmek zorunda olduğunu bu devletlerin güçlü kültürel mirasın kullanımına bağlı ve tat ve Peyzaj kültürel çalışmalarının tarımsal işletmelerin ve operatörlerin bir gelişme ile sonuçlanacaktır.

Parklar tekrar konuşacağız ve bir sonraki sefer finansman kaynakları tespit etmek göreceğiz gibi görünüyor. Eğer Salento gelmek isteyen bir turist misiniz? Size söylemek! Sen kim blog'uma 500 ziyaretçi kişi ve ben Fransa, İngiltere, ABD, Kanada, İsveç oku! Eğer sabırlı olmalıdır, çünkü iyi olan aşçı buğday ekmeği içine, bu dünyanın Salento Negroamaro önce kiler bu forumun sonunda ahşap beslenen taş fırın fantastik dünyasında size yol biliyorum, dikkatle okuyun civaie ile Salento neşe ve kavrama, siz, onlar topladıktan sonra, fabrikalarında Grind olacak ve buradan petrol sağlık gush görebilirsiniz size dev Akdeniz zeytin veren zeytin ağaçlarının Salento bölgesinde şarkı sarhoş adam domates ve Batata Lecce Morciano ile Zollino bodur bezelye. Bir bin yıllık bu ürünlerin bilgelik ve hazırlık var çünkü. Beni takip edin ve burada Salento bu yarımada sizi bekliyor Akdeniz kültürünün çapında bilinen olduğunu bilecek!Antonio Bruno

Nessun commento:

Posta un commento