giovedì 3 novembre 2011

פארקים של Lecce Salento חופי, חופים, מורשת תרבותית הנוף הכפרי של טעם.

פארקים של Lecce Salento חופי, חופים, מורשת תרבותית הנוף הכפרי של טעם.


לקחתי חלק מליאה 3 של פורום פארקים של Salento להצטרפות לאמנה האירופית תיירות בת קיימא שהתקיים 3 נובמבר 2011, בשעה 17.30 באולם הישיבות של הטירה של קרל החמישי ב Lecce.

הפורום הוא הדרך להצטרפות לאמנה האירופית תיירות בת קיימא באזורים מוגנים, אשר מתחייב החותמים ליישם אסטרטגיה המקומית כדי להשיג צורה "של פעילות, פיתוח או תכנון תיירות המכבדת ושומרת על משאבי טבע בטווח הארוך , סוגיות תרבותיות וחברתיות ולתרום לפיתוח כלכלי הוגן חיובית והגשמה של אנשים המתגוררים, עובדים או להישאר באזורים מוגנים. "

האנימטורים של הפורום שמתם לב והתלונן על חוסר המהדהד של פורום אזור פוליה, כמו גם בהעדר כל התייחסות http://www.pugliaevents.it/ פארקים אתר של Salento, למעשה אתה לא קורא כלום ניתן להשתמש החופשה שלהם שלא לדבר על 'ג כמה התייחסות מרכזיותה של אזורים אלה באזור התיירות. אבל היה בפורום לא היום, הסוכנות לשעבר ATP האזורית "קידום פוליה" והמארגנים ציינו במרירות כי הדרך חשובה "מופיע ישברו ברכיים" כי זה היה בדיוק כדי להקים את האזור, כמו גם פארקים מובנת ולכן אלו בלי להיראות חסרת אחריות!

בערב זה מרהיב של 3 נובמבר 2011 היה באמת הרבה אנשים, מפעילי תיירות, תרבותי וסביבתי, היו הבעלים של מתקני לינה של סוחרי רחצה המועצה Provincial התיירות של מחוז לצ'ה, אשר פרנסיס Pacella שוב מוכיח תשומת לב רציני, דייקן במיוחד יוזמות נלקחים בשטח.

מה הם הדברים החיוניים לעשות? ראשית, מיפוי של אזורים רגישים לאופי שברירי סדרה של מחקרים תקופתיים על האזורים האלה כדי לראות מה משתנה כפונקציה של השימוש התיירות.

התחבר נוף התיירות הכפרית להציע שהוא גם נוף של מזון טעם יין עם מוצרים אופייניים של הפארק שיכול לתת חיים אטלס של הפארק.

ב 3 rd בפורום נדונה בעיקר פעולות שניתן לעשות ב 5 השנים הקרובות. הוא דיבר על דברים לעשות אם נזכור את כל המערכת של פארקים של Salento האפשר בתוך הפארק יחיד.

בינתיים, בפארקים צריכים להיות נגישים על רשת של שבילים אלו מצאו כי קיים מנותק מן ההקשרים למנוע שימוש מסודר.

כל דיווח על קיומו של פסולת בפארקים זה עושה את זה בלתי אפשרי להשתמש בהקשר זה, ההצעות היו של מידע - הכשרה של אנשים החיים בערים הגובלות פארקים פעילויות התנדבות באמצעות תצפית או על ידי הסינרגיה עם מפעילי רחצה ואירוח כדי להשיג מספיק משאבים כדי פעילות מעקב אמיתי

היו גם מי שמשתמש השומרים המוצע אקולוגי מרצון לא טוענים כי החזר של בנזין.

אבל הוא סוחר של פארק חוף שכולם מתעוררת עם בכי שלו אוזניים אטומות הרוס להסיר מכונית שעדיין חודשים באותו מקום, אותו אחד שביקש להסיר בגדים להתבלט במשך חודשים מאחורי הדיונות, אותו אחד ששאל את האנשים לא לזרוק כל סוג של חומר הוא ארגון מחדש של דיור סיכון לביטחונו. כל אוזניים אטומות!

מפעילי רוצים חניונים למכוניות, ובגלל היום יש מי ללכת לשחות בחזרה הוא לעצור בסדר יפה מ מגב ואף פעם לא חוזר אחרי שחייה במיקום שאינו כרטיס חניה כי השחיינים שבוחרים בו. בקיצור, טרגדיה האדישות של המוסדות שיש להם גם את המיומנות ולא את המשאבים כדי לפתור בעיות.

ומה עם חנייה האוטובוס הציע משם עם קישורים? שום דבר, לא, לא מדברים על זה גם. ובוודאי שלא כל אם אתה לוקח בחשבון את הניידות על ידי אמצעים אחרים כגון אופניים או מיניבוסים חשמליים. ואכן תיירים גרמנים עניים שנוסעים באופניים אחרי הטיול הראשון נזהרים שלא לעשות את זה יותר סביר להניח מתחת לאוטו של כמה משוגעים מעונש של מקפים במהירות גבוהה בכבישי הארץ 100 לשעה.

הנה הם מציגים אשר, בין חולמני את מרירות ואכזבה, טורה Guaceto נראה כאילו היה חזיון תעתועים, כי אין חניה מן הפארק שירות הסעות שלוקח את השחיינים.

אחת קם לומר שהגיע הזמן לומר די עם כל אלה בפסטיבלים באמצע אוגוסט, ורק אז! גורם של שריפות וזיהום! מפעילי וקבלנים נמאס החובבנים האלה! ממשל וניהול מסכים להגדיר את תשתית חייב להיות מנוהל על ידי אנשי מקצוע שמסוגלים להציע שירותים לחברה! הסביבה היא החברה היחידה זמין בשטח Salento ואנשי מקצוע שצריכים להפוך לזמין את היתרונות של התיירות על ידי מתן מפעילי תשתיות, קבלנים והעובדים.

אפשריות תמריצים שאין הרכבות גומי רכבת דרום מזרח? אלה יזמים, נואש, אפילו לפתור את הבעיה להציע את שיתוף הפעולה שלהם לממשלה בחינם. הצעה אמיתית של מבנים הממונה שלא עובדים כי אנשים בנות demotivated מלא "PEGGIOCRAZIA" כי הוא שוקע בארצנו.

שינויים עונתיים אלא גם כי זה פשוט מילה operatoti מתלוננים כי מעסיקים אשר אינם מקבלים קצבה יכול לטעון להציע להשלים בסתיו או באביב לשיעורי אותו בעונה גבוהה! זו קובעת כי מפעיל נאלץ לעבור מאזור Salento לחינוך התיירות כי יש מבנה לא יכולים להציע פנסיה מלאה עד 26 יורו, אבל זה בשילוב עם ספורט הסביבה והתיירות קשורה מאוד לשימוש המורשת התרבותית ונוף של הטעם היה לגרום להתפתחות של ארגונים המפעילים החקלאי של יצירה תרבותית.

פארקים נדבר שוב ונראה כי בפעם הבאה נוכל לראות כדי לזהות מקורות מימון. האם אתה תייר שרוצים לבוא Salento? אתה אומר לכם! את מי הם אדם של 500 מבקרים בבלוג שלי וקראתי מצרפת, אנגליה, ארה"ב, קנדה, שוודיה! ובכן לקרוא בעיון, כי אתה חייב להיות סבלני, לדעת כי בסופו של בפורום זה יוביל אותך בעולם פנטסטי של תנורי אבן המונע על ידי עץ שלתוכה טבחים לחם חיטה, העולם הזה הוא במרתפים שבהם Negroamaro Salento לפני גברים שיכורים שירה באחיזתו של עליצות, אזור Salento של עצי זית לתת לך זיתים התיכון ענק לך, אחרי שהם אספו, תוכל לטחון בטחנות הרוח, ומכאן אתה יכול לראות שמן גוש של בריאות, של Salento עם civaie Zollino אפונה גמד, עם עגבניות, בטטה Lecce Morciano. כי יש חוכמה אלפי שנים במוצרים אלה והכנה שלהם. אחרי ותדעו שכאן Salento זה חצי האי ידוע בכל תרבות הים התיכון מחכה לכם!אנטוניו ברונו

Nessun commento:

Posta un commento