giovedì 20 gennaio 2011

Islah "Ugento ve Li Fogg" all'Agrario Maglie del Salento Lecce Konsorsiyumu

Islah "Ugento ve Li Fogg" all'Agrario Maglie del Salento Lecce Konsorsiyumu


Antonio Bruno *

---------------------

Islah "Ugento ve Li Fogg" nın Konsorsiyum 09:00 'de yarın, 22 Ocak 2011 açılır Maglie Via Regina Margherita içinde karargahında duyuyorum İş ve tercihi Sergi bir sergi alanıdır. Islah Konsorsiyumu Ugento Fogg ve Li eylem tarım, sanayi ve hizmetler arasında yeni bir denge gereksinimleri ile uyumludur.

-----------------------kırsal terkİtalya boyunca Kampanyalar boş! Her alanda daha az, tam% 27 daha az ve evcil hayvanların daha az ıslahı, kim on yıl önce edilenlerin yarısı vardı orada, meyve, sebze, buğday ve İtalya'da sonuçta besin üretir 198mila ahır kapalı!

Bu koşullarda bu arazinin sadece% 3'ü 35 yaşından küçük gençler tarafından yönetilen olduğunu görmek kolaydır.

arazinin terk tercüme seller ve heyelanlar daha fazla risk var demektir ki yüksek bir tehlike vardır.Ülkede boş zamanlarını geçirmek İnsanlarAncak, birçok kişi bir kampanyanın ekimi, serbest zaman geçirin. ISTAT çok amaçlı ev araştırmaları (özellikle "vatandaşlar ve boş zaman" olarak), 2006 yılında / bahçe bahçe bakımı eğlence faaliyetleri çerçevesinde ve insanların% 37 ayırdığı İtalyan nüfus kanıt üretiyor zamanlarının bir kampanyanın ekimi adanmış 11 yıldan fazla (19,5 milyon İtalyanlar) ile. Yakın tarihli bir anket Nomisma / Demeter (Aralık 2009) vurgulayarak, ISTAT gelen endikasyon doğruladı nasıl haftada 10 saati aşan bir süre için nüfusun% 41 civarında bir hobi ilgi (yaklaşık 2 saat gibi bir bahçenin ekimi gün).

Ekolojik bir fon From Universal Stüdyosu ABD STK 2020 yılında nüfus ve iklim değişikliği tüm üstel artış için gıda olacağını bulundu.Salento Lecce kırsal peyzaj parçalanmaSalento Lecce sahipleri fazla 200 bin kişi olduğu dikkate alınmalıdır kırsal peyzaj parçalanma ile karakterizedir. Özellikle, hektarlık bir alan için Islah "Ugento ve Li Fogg" ilişkili 185mila 185mila sahiplerinin Konsorsiyumu.Islah Konsorsiyumu "Ugento Fogg ve LI" nin kullanışlılığıtopraklarının Konsorsiyumu tarafından uygulanan koruyucu eylemi yarın 22 Ocak 2011 açılır İş ve tercihi Sergisi sergi alanı işgal etmek Konsorsiyumu çağırdı Lanoce gömlek Ziraat Enstitüsü ilgi konusu oldu Maglie Via Regina Margherita da merkezinde 9.00.Salento Lecce taşkın riskiyıllar boyunca, onun ıslahı Konsorsiyumu ve Li Ugento Fogg "topraklarında Konsorsiyumlar ve eylemleri yalnızca tarafından da mülk sahiplerinin çıkarlarının azaltabilir tüm deneyim gözlerinin altında kritik hidrojeolojik kınayan bir .

toprak ve halkın korunması için Konsorsiyumun iş Maglie Konsorsiyumu faaliyetleri hakkında vatandaşların daha büyük bir farkındalık elde etmek amaçlı tüm girişim ve katılım dell'Agrario tarafından bilinen hak ediyor. Ugento ikinci Salento Lecce Islah Konsorsiyumu açıkların risk değerlendirmesinin bir program düzenliyor yılında ve önleme üzerinde çalışıyor, sipariş biz yüksek risk tespit eylemi için izleme ve açık değerlendirme için bir sistem yapmak acil durum yönetimi değil.Sulama bir kamu malısulama sorunlarına özel önem, ek karakter özel sulama çeşitli konsorsiyumlar ortaya çıkması teşvik için 1865 yılında daha sonraki mevzuatın, adanmış, o birkaç yasaların yürürlüğe girmesi, genel bir ilgi varlığı ile tanınan (13 Ağustos 1926 RD sayılı 1907 29 May 1873 arası) su sektöründe. Bunun sonucu, o inşaat ve konsorsiyumlar için özel vergilendirme güçlerin tahsisi uygulamasında hükümetin finansal katılım oldu. Bir ıslah bölgesinin bir parçası olarak uygulandığı takdirde sulama işleri için tanıtılan yenilik kamu düşünülebilir, olduğunu belirlemiştir.Flep tuz hale gelebilecektirBu nedenle, amacıyla uzun süre inşa edildi karst akifer rasyonel sömürü ve kıyı effluenze sorgentizie sorunu sulama için artan talepleri karşılamak için. Bu önemli su kaynakları Tuzlu su marina su dengesi üzerinde yüzen tuz ayrışma ile bulaşma riski yüksek tehdidi altındadır, özellikle kontrolsüz fazla 75 bin kuyu pompa ile tahrik.

yoluyla kalır büyük atık arasında yaylar ve kullanılan olmadan denize yıllık akan kıyı Bu nedenle, Islah ve Konsorsiyumu kullanımı için yapılan çalışmalar.tarım, sanayi ve hizmetler arasında yeni bir denge için Konsorsiyumu eylemIslah Konsorsiyumu Ugento Fogg ve Li eylem olarak özetlenmiştir Papa tarafından dile ihtiyaçları ile tutarlı şöyle: "sürdürülebilir kalkınma, çünkü, tarım, sanayi ve hizmetler arasında yeni bir denge üzerinde çok kooperatif olarak durulması gereken ekmek ve iş eksik kimse, ve hava, su ve diğer birincil kaynaklara evrensel değerler olarak korunur. Biz yeniden, ama nostaljik değil, tarım değerlendirmek gerekir geleceği için önemli bir kaynak olarak kez bir işareti, ortak iyi için gerçek bir duygu cevap vermek. "

tarım, sanayi ve hizmetler arasında denge dell'Agrario merkezinde, Via Regina Margherita, bir stand 22-30 Ocak mevcutsa Islah "Ugento Fogg ve Li Konsorsiyum sayesinde mümkündür formaları Burada bilgi ve açıklama talep edebilir.* Ziraat mühendisi (Teşhis IMD Kentsel ve Bölgesel Kentsel ve Bölgesel Diagnostics'te kentsel ve bölgesel teşhis başlıklı Uluslararası Üniversitesi Yüksek Lisans uzman).Bibliyografya

Simonetta Pagnotti, İtalya zemin kaybediyor. Aile Christian 23 Ocak 2011

Oryantasyon - Eğitim - İş 22-30 Ocak https: / / docs.google.com / izleyici A = v & pid = explorer & krom = & hl = true & srcid 0B0TLzxoxgy3KNjBkY2I0MzYtNWEzYi00OGNjLTg5NzQtYmRiNWU1OGRiYjEy = tr?

M. Del Prete ve T. Caggiano, hidrojeolojik özellikleri ve Salento kirliliği derin tuzlu yeraltı problemleri

Benedict XVI, Angelus, 14 Kasım 2010

Nessun commento:

Posta un commento