giovedì 27 gennaio 2011

Arazi Islahı Konsorsiyumlar asma ticaret Suudi Arabistan ile yaprak kolaylaştırmak için

Arazi Islahı Konsorsiyumlar asma ticaret Suudi Arabistan ile yaprak kolaylaştırmak için


Antonio Bruno *

-------------------------------------

Bari Dr Joseph Lamanna Dış Ticaret 'Enstitü Müdürü Suudi Arabistan Riyad üzüm yaprağı önemli bir ihracat düzenlemek üzere bir çalışma grubu toplanmıştır. masa üzüm Yetersiz kendi üreticileri.

Bu yazıda bu önemli kategoride katılım için Dr Lamanna bir öneri olarak.

-------------------------------------

İtalya'da üretilen sofralık üzüm% 70 Puglia olduğunuApulia, sen üzüm ulusal üretiminin yaklaşık% 70 olsun. nasıl diyorsun? bunu zaten biliyor muydunuz? Ama sana ne üzüm ama yaprak sofralık üzüm değildir konularda çünkü bir kez bugün şaşıracaksınız hatırlamak istiyorum!

Zaten Kooperatifi Yeni Nesil Martano del Salento Lecce çalışma karşılanır olacağını asma yaprağı Suudi Arabistan tarafından talep önceki notta bahsedilen.ödemeyi nasıl asma Yarım kilo Araplar yapraklarıSadece onlar üzüm bir kilo için ödenen ne kadar Suudi Arabistan ithalatçıları yaprakları bilmek bir fikir vermek için? Hayır? ve ince olduğunu anlatacağım. üzüm işlenmiş ve hazır restoran için 1 € ve 20 cent ödemiş yaprakları bir kilo! Onlar 11million avroluk bir maliyetle en fazla 9 bin ton ithal var! Ne? Sen çok iyi anlıyorum! Ilginç olan bu lezzetli sofralık üzüm yaprakları ile mübarek olan 14 diğer Asya ülkelerinde olmasıdır. Kısacası, 150 milyon Euro yıllık potansiyel bir pazar!Riyad en lüks otellerden büyük şefler kalitesini yaprakları değerlendirecekAncak üzüm çeşididir bu kuru üzüm olduğunu Thompson, bir Kaliforniya yaprakları yerini alacak ürünün kalitesini değerlendirecek Sheraton, Radisson ve Altın lale olarak Suudi Arabistan'da en lüks oteller şef zihin üzüm çeşitleri, Yunanca, Türkçe ve İran özellikle bir kurutma işlemi boyunca, kullanılan aslında bilinen, kuru üzüm almak için.Kuru üzümÜzüm geleneksel olarak, Anglo-Sakson ülkeleri tarafından Osmanlı İmparatorluğu'nun toprakları ithal edilmiş bu nedenle üzümün dokuzuncu Sultan vardır. padişah elde hangi bir kaplan tarafından bir saldırı kaçmak için güneş üzüm ayrılmak zorunda kaldı sonra üzüm adına icat edildiğini Osmanlı geleneğinde bu üzüm hakkında bir hikaye var adı sultani.

Sizi Birleşik Amerika Devletleri üzüm yazdığı gibi, aynı zamanda William Thompson, ilk üretici California büyümeye adını adını Thompson Çekirdeksiz altında bilinmektedir.Puglia tablosundan üzüm çeşitleriApulia beyaz üzüm Sugraone, İtalya Beyaz, Regina Beyaz, Victoria White, Red Globe Kırmızı, siyah Michele Sepetler, Matilda Beyaz, Primus beyaz Baresana beyaz, siyah kardinal çeşitleri yetiştirilmektedir.asma hektar başına üretim yapraklarıAma geri sofralık üzüm için yaprak alanı oranı ise yaprakları mükemmel - Taranto ilinde üzüm kilogram ve üzüm başına 1,1-1,3 metrekare arasında üzüm yaprağı üretimi, biz bir üretim var hakkında hektar başına üzüm 29 bin kilo kesinlikle üzüm ile ekili arazinin her hektar yaprak fazla 40 bin metre kare üretir söyleyebiliriz.Çalışma Grubu ICE Bari Direktörü oluşur

Dr Joseph Lamanna, ICE Puglia müdürü, o Thamer ortakları Riyad'ın doğusunda ile Bari bir araya geldi önemli bir çalışma grubu taktı. genel müdürü Celal O. liderliğindeki iki işadamı Thamer diğer sanıklar büyük olmaması veya Puglia tablosundan üzüm şarap üreticilerin karşılaştıkları olduğunu Arama Merkezi Bonomo Raffaele Lovino olduğunu.üreticilerin katılımı nedeniyle Puglia ıslahı konsorsiyumlar araziDr Lamanna Dr Anna Chiumeo Ulusal Toprak ıslahı Bölge Birliği'ne davet genişletmek için yeterli olurdu bir iyileştirme ve sulama ve yerüstü akılda ICE Müdürü olan bağları 'in pek çok nedeni sofralık üzüm Puglia arazi ıslahı konsorsiyumlar Tarım alanları ile sulama için tavsiyeler var. Ancak, hala Puglia dan sofralık üzüm üreticileri için ekipman sağlayan tek kamu tesisi olan hatırlıyorum arazi ıslahı konsorsiyumlar dahil etmek için zamanımız var.

BibliyografyaAntonio Bruno, Riyad, Suudi Arabistan'da Martano del Salento Lecce gelen üzüm yaprağı 200 ton. http://centrostudiagronomi.blogspot.com/2010/12/200-tonnellate-di-foglie-di-vite-da.html

Puglia ve Antonella Millarte ve Kaliforniya üzüm yaprağı meydan. La Gazzetta del Mezzogiorno Ocak 28 olan, 2011

Tarım Puglia İstatistik Ofisi Bölümü, sofralık üzümler için vida

Nessun commento:

Posta un commento