mercoledì 19 gennaio 2011

Carol Drinkwater, Salento Lecce orman zeytin ağaçları ile çevrili bir İrlandalı kadın

Carol Drinkwater, Salento Lecce orman zeytin ağaçları ile çevrili bir İrlandalı kadın


Antonio Bruno *Brindisi varışBrindisi, Roma 18 ve 30 de zamanında geldi itibaren 17 ve 15 Alitalia uçuş, RAI yapılan uçak Sandro Vannucci gazeteci dalmanızda Havaalanında Yeşil Hat ve oyuncu Carol Drinkwater yayın yapan bir Anglo-İrlandalı yazar .Carol aktris ve çocuk kitapları yazarıCarol, Lord Olivier gözetiminde National Theatre Company'nin bir üyesi oldu ve birçok televizyon dizisinde rol aldı ve onun filmlerinden biri olarak HJA-Max von Sydow ile birlikte rol aldı.

O bir TV mini dizi olarak üretildi ve Disney için ayrıca bir film ve çocuk filmleri için Chicago Film Festivali'nde Altın Ödülü kazandı "Haunted School" da dahil olmak üzere çocuk kitaplarının bir dizi yazdı.

Ve bütün bu raporların bir ziraat mühendisi ve Salento Lecce kırsal peyzaj gerçek olarak tecrübe ile ilgisi olduğunu söyler misiniz?

Carol Drinkwater tarafından zeytin ağacı üzerinde sekiz kitapAma hayır! Carol Drinkwater zeytin ağacı üzerinde 8 kitap yazdı Neden! Yukarıdaki tüm amacıyla zeytin ağaçlarının ekimi sürdürülebilir kalkınmayı teşvik etmek, gıda ve ilaç için zeytinyağı fonksiyonunun gizemleri ve olasılık nüfuz, uygarlık tarihinin zeytin ağacı keşfetmek için Akdeniz'de yelken açtı.ZEYTİN ROUTEOrijinal bir mix, eğlenceli ve renkli karakterler ve durumlarda 10 televizyon bölüm bir dizi, bu Carol Drinkwater tarafından zeytin yolculuktur. Ben umut güney Fransa'dan sonra batı İspanya, Cebelitarık ve orada Mağrip ve Libya üzerinden gelen, daha sonra Avrupa'ya geri, Sardunya, Sicilya üzerinden, ve, Lecce avrla Salento ikna ve yukarı gidiyor Hırvatistan ve Arnavutluk, Yunanistan ve Türkiye'nin ardından gelen, Adriyatik Denizi'nin doğu kıyılarında aşağıdaki doğu dönüm Anadolu'ya ve yerden devam orada daha önce Suriye ve Lübnan, Filistin ve İsrail tebrik dahil Akdeniz'in doğu kıyısına Mısır ve Nil Nehri geliyor. Oradan yol Akdeniz'in kalbinde Sicilya, Malta ve Kıbrıs'ta başlatılacak noktasına dönmeden önce son durağı.Salento Lecce zeytin ağaçlarının ormanzeytin olduğundan Neden, geliyor! Proje ve yol zeytinyağı Salento Lecce, kendi öneri ve Akdeniz devleri zeytin ağaçlarının orman kaçamaz. Salento, Lecce tarihidir zeytin ağacı, Mirella Rab diyor "peyzaj Salentino zeytin belleğin bir yer haline kadar büyür, doku içinde arazi sarılır ..."

Lecce, Salento, içinde zeytin ağacı bu derin, verimli, sadece az ya da çok güçlü, üzerinde yaşadığı toprakların zenginliği bağlı hale gelse bile, bataklık içinde yaşayamaz sığ, kayalık topraklar ve fakir olarak yetişir.

Salento olan zeytin ağacı ama uçmak için av olduğu enfeksiyon böylece ertesi yıl, çok soğuk bir yıl ile birlikte güçlü olduğu zaman bağışıklık olduğunu, zeytin ağacı sağlıklıdır. Sadece olduğunda hafif bir kış ve zeytin sineği ve yağışlı enfeksiyon kolaylaşır.

Zeytinyağı Terra d'Otranto karar, tarım peyzaj sahiplerinin durumu değiştirdi, yüzyıllar geçmiş, şans ve zenginlik zengin ürün oldu. zeytinyağı ile Salento Lecce topraklarında yaşayan herkesin rahatlık, bolluk ve zenginlik çekti!yağ fabrikalarının filo ve ziyaret Gelibolu varmak içinBiz Preston gitti, biz hayret ve merak devraldı o şehirde yaşayan insanların bir kalabalık ve "yağ fabrikalarının Filo" görme eşliğinde bu şehirde daldırılır. Birçok soylu aileler ve bu kentteki tüm seçkin insanların varlığı!

Gelibolu şehri ziyaret edenler, belediye başkanı adayı için bize getiriyor köprü geçiş, Joseph Venneri yaktı. Sandro Vannucci ve her zaman eski petrol piyasasının hayal Lady Carol Drinkwater Canneto enfes bir pas ve ada sakinleri, Conrad Venneri açıklamaları sayısına soruları, Giancarlo Mazzeo ve Okuma Notları hikayeleri sandro Vannucci Carol için her şeyi tercüme.Fransa'nın güneyinde Provence bölgesinde zeytin ağaçlarıGülümsüyor, öpücükler, adada pek çok gece Caresses. Büyülü Provence güzel bir zeytinlik yaşamış bir kadın ile karşılaştığında "kuru taş teraslar boyunca satırları dikildi, 400 yıldan fazla bir yaş altmış sekiz bükülmüş zeytin ağaçları" ve Fransa'nın güneyinde bir ağacı kesmek için yasa dışıdır zeytinyağı burada Carol sevgi ve yazma sekiz kitap, onu yetiştirmek için olmasıdır!Antonio Corallo di Lecce ile toplantı15 yaşındayken, Carol, ailesi ile birlikte, burada, Rimini Salento Lecce ile kesişen öyküsünü yaz geçirirler. Bu harika bir tatil Antonio Corallo di Lecce, yurdumuzdan söyledi ve Carol heyecanlandırmak için yönetilen bir adam olduğunu da. sonra Carol ancak şimdi ve Salento Lecce ulaşmayı başardı beri Antonio Corallo olan 67-68 yaş olmalı nereye belki biri bana açıklamayacaktır. memleketimizin ellide biri silinmez bellek yapılan ve dün akşam sonunu bir hikaye anlatmak için yönetilen bir adam egzotik, derin Güney bir arazi.

Bugün biz fakir ile konuşmak ve Gelibolu'da sonra Alezio için olacak. Başka bir gün, başka bir hikaye!

* Ziraat mühendisi (Teşhis IMD Kentsel ve Bölgesel Kentsel ve Bölgesel Diagnostics'te kentsel ve bölgesel teşhis başlıklı Uluslararası Üniversitesi Yüksek Lisans uzman).

BibliyografyaMirella Rab, Minerva bayrağı altında Salento peyzaj

C. Moschettini, zeytinyağı ve üretim ekimi. Napoli 1794

S. Jovino, Ekoloji zeytin ve bunlardan doğan kesintiler. Bari 1934

F.S. Lala, Gelibolu John Presta portresi açıklanması için. Lecce 1844

Nessun commento:

Posta un commento