mercoledì 26 gennaio 2011

Islah Konsorsiyumu "Ugento onları Fogg" yararlılığını ve gösteri

Islah Konsorsiyumu "Ugento onları Fogg" yararlılığını ve gösteri


Antonio Bruno *

---------------------------------

Ama "Ugento onları Fogg" Islah Konsorsiyumu nedir? ne işe yarar? bir yarar alır ki "Ugento onları Fogg" Islah Konsorsiyumu arasında Salento Lecce kırsal peyzaj bir parça sahibi?

Tüm bu soruların cevabı bu notu yer almaktadır.

--------------------------------Neden Islah Konsorsiyumu "Ugento onları Fogg" ödemek gerekirIslah Konsorsiyum ile ilgili Salento Lecce kırsal peyzaj sahipleri arasında bir tartışma var "Ugento ve Li Fogg." Ugento ve Li Fogg "Ne Islah Konsorsiyumu yarar": Bu tartışma bir soru kaynaklanıyor?

o, sen ve ben sözlerimi okurken kim herhangi bir performans için bir ücret ödemek zorundasınız, çünkü soru meşrudur, bir tamirci için Euro cinsinden bir miktar size bir araba yoksa orada hayal asla bir dişçi herhangi birinin ya da, tamir edilecek dişlerimizi acıtıyor. Değil mi?Devlet Konferansı tarafından verilen cevapVe burada bir sahibi Salento Lecce Islah Konsorsiyumu "Ugento ve LI Fogg" kırsal peyzaj bir parça alır ne fayda açıklamak için uygulanmasında yarar tanımlanan Devlet ve bölgeler arasındaki anlaşma kurtarmaya gelir 2007 248 of sayılı Kanun Hükmünde Kararname 27. maddesi, 2008 sayılı Kanun 31 değişiklik ile onaylandı.

Bu "fayda bakım, işletme faaliyetleri ve denetimi drenaj şebekesi ve sulama sistemleri denir" okur ve daha sonra kırsal peyzajın sizin parça için yarar neyin tanımlayarak devam ediyor. "Korunması veya artış özellik değerleri içinde oluşur."Salento Lecce yararPratikte sen Konsorsiyumu hemen hissediyorum ki parası olsun. Bunu her yirmi yılda ne gibi yağış aşırı olaylar vardır, ama ne zaman bunu unutmak doluyken kırsal peyzaj kendi parçası var. kırsal peyzaj, parçanın değerinin korunması içine Bu yardım çevirir sularında Marquis Pareto tarafından yazılı raporu okuyabilirsiniz olarak kesin olduğu gibi kampanya sel durgun değildir göçü kanallardan oluşan bir ağ olduğu için Birleşik İller ziyareti 1865 yılında sonra ve böylece Salento Lecce. durumun kapsamlı tartışma benim notta bulabilirsiniz olan bağlantısını bu notu Kaynakça olduğunu "ıslah Salento Lecce bataklıklar, önce". burada kampanya değer bir artış olmasıdır Islah Konsorsiyumu "Ugento ve Li Fogg" bir sulama bölgesi içinden sulanan olabilir kırsal peyzaj bir parça var.

Oldukça açıkça görünüyor?Daha fazla açıklamaE 'takdire şayan Devlet ve bölgeler açıkça parası ne tanımlandığı gibi, bu hiç şüphesiz sahip olmak yeterli olacaktır. Ama Konferansı mükemmel çalışma daha aşağı yarar tanımı özellikle gitti.Yarar garnizon hidrojeolojikBazıları tufan açığa bile, kırsal peyzaj onun biraz değil hiç sular altında olduğunu iddia edebilir. Tekrar Ancak, peyzaj o küçük parça kendisi veya başkaları tarafından zevk olabilir bir ortamda yaşayabiliriz tüm ızgara verimliliğini korumak için, bu müdahaleler yoluyla hidrojeolojik olarak garnizon yararı olabilir. Bir çiftlik kendi halinde ve turist sayısında da konum Örneğin, şu soru yapmak gerekir: "bataklık var nerede bir ilde tatil giderdim". cevap tabii ki negatif ise Islah Konsorsiyumu "Ugento ve Li Fogg" eylem hidrojeolojik trai ve verimliliği sağlamak amacıyla tüm müdahalelere karşı avantajı, size bir garnizon yararına verdiği çok açıktır örgü ve hidrolik eserlerin fonksiyonu.Yarar Doğa hidroliksenin fon konsorsiyumu tarafından yapılmaktadır hidrografik ağ varlığı nedeniyle sular altında değilse bu yarar olduğu açıktır. aşırı olaylara dönün. bir şey ve kadınlar bizim için yirmi yıl önce olmuşsa erkekler hiç olmamış ve işte küçültmek veya Etna ve Vezüv, ya da olanlar yamaçlarında biz korumak için devlet istiyorsanız veya eğer kayalık üzerine inşa volkanik patlama veya bir uçurumun çöküşü bize tazminat isteme özelliği yok. Aynı sel için gidiyor! İtalya'nın Floransa Üniversitesi ve Direktörü ve 'daha yoğun yağışlar ve kuvvetli rüzgarlar ile aşırı olaylar the''60s and''90s ve iddiaları Giampiero Maracchi, at iklimbilim profesörü oranla üç katına çıkardı' On Biometeorology CNR. sel olayları şimdi yaklaşık 18 yıl yarımada üzerinde tipiktir. Bu olayların şiddeti daha Profesör Maracchi tropicalization göre daha fazla enerji olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır.sulama Fayda durumuEğer Konsorsiyum su alamaz komşunuzun yerine bir parça daha fazla kırsal peyzaj sizin parça için Konsorsiyumu bir su ıslahı ilçe var. avantaj Bütün bunlar o Trajan gibi birikim, türetme, beslenme, dolaşım ve sulama suyu dağıtım çalışmaları için diğer avantajlar.Bölgelerde yararları ek türlerini tanımlayabilirSadece bugün, Komite Islah Dernekler yeni Kanunu görüşmek üzere Puglia Bölgesi dördüncü meclis toplanır ve bir Başkan ve yararları bu ek türlerini tanımaları Alderman Stephen Gianfreda.

Islah "Ugento ve Li Fogg" nın Konsorsiyum her zaman yarar bu ek türleri ve sağlamada kararlı olduğunu belli takip.kent dışında yerel yollarda Sürdürenler müdahalelerIslah "Ugento onları Fogg" nin Konsorsiyumu Bölgesi kapsamında 78 belediye rıhtım ve kapanış delikler üzerinde çim biçme ve bakım oluşan konsorsiyum sormak, yerel uzun mesafe olarak sınıflandırılır yollarda yetkili bile.

Bu istekleri kurumlar arasında işbirliği ruhu içinde en çok belediye sınırları ve etkileyen yolların konumu, Konsorsiyum müdahalede geri duramayan gerçeği gelmişlerdir. Bu Lecce Salento kırsal peyzaj sahiplerine bir fayda sonuçlanan ve bu nedenle onlara yarar, elde edilen yargı bir durumdur.Tarımsal danışmanlık ve bitkiE 'çiftçiler bilinen agronomik ve bitki sağlığı konularında kendi ürünlerinin tanıtımını çıkarına tarafından sökülmüş olamaz "ipuçları" yayın teknik ticaret, hemen hemen tamamen desteklenmektedir. Burada gerek araştırma ve deney ihmal etmeden geniş bir yardım faaliyetlerini yürütmek üzere Islah Konsorsiyumu "onlara Fogg Ugento" empoze etmek.drenaj tasarımı, finansmanı için önerilen işleri ve bekleyen tamamlamamuhtemelen fark olarak bu işlerin tasarımı kırsal peyzaj sahipleri için gerçekten bir avantaj bir maliyeti vardırTutmak ve Arazi Konsorsiyumu güncellemeSertifikalar ve verilen soruşturma ağır "onlara Fogg Ugento" Bu faaliyet ve bir avantaj ve bu nedenle bir yarar temsil Islah Konsorsiyumu ilçesinde düşen kırsal sahipleri tarafından kullanılmaktadır.Yağmur suyu, yolu, il üzerinde belediye düşen ve tırmanmaYağmur komşu topraklar üzerinde çılgınca damladı bu yollarda düşüyor da bilinir. Dahası, bu yolların bazen doğal drenaj neden sel blok gerçek baraj vardır. Faaliyetler "Fogg onları Ugento" bir avantaj ve bu nedenle kırsal peyzaj sahiplerine bir fayda sağlamıyor ama oldukça bu eylemlerin nedeni olarak kendilerine isnat edilebilir olduğu açıktır ek hidrolik Islah Konsorsiyumu tarafından yürütülen yarar elde edenler bu yolların inşa etmişlerdir içindir.SonuçlarÇalışma ve bakım sel ve zarar görmesini önlemek için yardımcı oldu, bir günün ardından yılında Islah "onları Fogg Ugento" nin Konsorsiyumu, gün sessizce gerçekleştirdi. Hidrolik risk tamamen ortadan olamaz bazı alanlarda hala ortadan kaldırılması gerekiyor kritik sorunlar vardır. Ama Islah Konsorsiyum ilçesinde düşen Lecce İli 78 belediyelerin çeşitli alanlarda yaşayanların "Ugento onları Fogg" bitkiler konsorsiyum, sel ve sulak alanların gerçekleştirilmesi ve norm öncesi olduğu tekrarlandı biliyorum yağış sıklığı. Bugün artık durum bir tesadüf değil. bu aynı insanların çoğu ve işin kabul biliyorum. Biz de siyaset, ticaret birlikleri ve kamuoyunda rakiplerimizi yıl boyunca Konsorsiyumlar kaldırılması önermek devam ettiğini hatırlıyorum ediyorum. sel sorunlar sadece yokluğu ve emniyet valfı bizim teknik ve temel sürekli iş unutturuyor. Biz onların çalışmalarımızın önemini anlamak yapmak herkesin güvenliği için barış içinde çalışmaya devam etmek için bir sel gelmesi umut olmazdı.

Bibliyografyaıslahı, sulama risaje üzerinde Raffaele Pareto, ve İtalya Krallığı. Milan 1865

rehabilitasyon http://centrostudiagronomi.blogspot.com/2011/01/le-paludi-del-salento-leccese-prima.html önce Antonio Bruno, Salento Lecce Bataklıklar

İtalya Extreme olaylar 90'lardan beri üç kat arttı. http://classmeteo.weather.com/classmeteo/opencms/it/news/evidenza/EspertiPrimavera.html

Vincent Provenzano, Dr için notlar Islah Pugliese Bölge Birliği Top 27 Ocak 2011 yılı toplantısı için planlarını Antonio Bruno

Nessun commento:

Posta un commento