sabato 25 dicembre 2010

Dünyadaki üreticilerin Salento Lecce Kulübü! "

Dünyadaki üreticilerin Salento Lecce Kulübü! "


Antonio Bruno *Katma değerli bir deyişle hiçbir şey daha söylemek ancak çiftçiler için bir kabus, çiftçidir. üreten ve toptancı halinde sebze 60 gün sonra 120 gün sonra ödeme olduğunu ve bu mübarek "katma değer" bir € koymak değil, ek olarak bir başkası finansman konum aldığını birine satmak üretmek çünkü mali Tarım, değeri içinde spekülatif yatırımlarla ekledi. Ve çiftçi sondaj Euro alır katma değer ki bunu elde etmek için nasıl sordum, kimse o organize almak gerekiyor söyler.

Meyve ve sebzelerin sadece% 1'i doğrudan satış ile temsil edilir için ve gerçekten Via Foscarini, 16 Farmer's Market karşı oluyor - köşe Via S. Grande (sinema Saint Lucia yakın) ve bu ilgi sadece sadece bu olanlar paketi yapmalıyım gibi, ve dağıtmak yapmalıyım üretmek isteyen kitle perakendeciler tarafından telkin inanç.

Bunun yerine biz, piyasadan çekici bir ürün bir klonu bulmak için araştırma yatırım satacağını ürün üreticisi koruyacak bir kulüp alır, sonra GLOBAL INVASION başlamak kanının aksine bile başlayacağım.

% 50 İtalyan sebze ama Almanya'da satılan mükemmel piyasalarda olacak ülkelere İtalyan meyve ve sebze ihracat ENGELLER BİTKİ önleme sorunu vardır.

Tüm bu ABD için bizim taze narenciye ve kivi, bir Salento Lecce ABD ihracat büyük miktarlarda nedeniyle bize ilginç değil ama ne nefes kesici New York limanı üzerinden sadece geçiş için gerekli olan Çin, Güney Kore ve Japonya, Kivi büyük tüketici ülkeler, biz onlar bitki sağlığı engeller oluşturmaktadır çünkü bu ülkelere ihraç edemiyoruz.

sıkı çalışma ve temasların müzakere eden ülke yıllık groped. İtalyan girişimcilerin bu ülkelerde mevcut çünkü politika, bu çevrede ile oynamanız gerekir.

Mesaj http://www.ice.gov.it/ gerektiğini Dış Ticaret Bakanlığı, Dış Ticaret Bakanlığı ve Dış Ticaret ICE için National Institute acentemiz yöneliktir Dışişleri http://www.esteri.it/MAE/IT Bakanlığı ve Ekonomik Kalkınma Bakanlığı tarafından desteklenir - Uluslararası http://www.mincomes.it/, bu ülkeler ile açık görüşmeler ve Amerika Asya söyledi.

duraklama vermelidir şey ihracatı azaltarak hareket etmelidirler SUPER EURO rağmen, Kivi ihracat miktarını artırmasıdır. Bu gerçeği ve bizi yansıtan yapmalıdır netice eylem gitmelidir.

Ben fiyat çok düşük olması nedeniyle ürün alarak artık olan Kiwi del Salento Lecce, bir üreticinin acı sözler kayda vardı fikir geldi bana.

onu tarım gelince diyor ne Sadece son bir notu, o, yerel saatle olduğu doğru olduğunu Via Foscarini, 16 Farmer's Market - köşe Via S. Grande (sinema Saint Lucia yakınında) veya çiftlik tabiri caizse, ama biz de konuşmak gerekir belki de en önemlisi, çiftlikte zayıf halkası olan "ÜRÜN CLUB" ile dünya markası güçlendirmek için.

Puglia olarak iklim, toprak, doğal eğim sloganı tanınan gördü sağlıklı gıda üretmek için: "Akdeniz tipi beslenme korumak ve yaymak bir miras"

benim meslektaşım, Dr Agr tarafından icat. Paolo De Castro, Tarım eski Bakanı ve Orman tüm sağlıklı bugün bir gerçek gibi UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Mirasın tarihinde Akdeniz diyetinin işi var Avrupa Parlamentosu Tarım Komitesi şimdi başkanı. ekmek, zeytinyağı ve şarap Bu diyet çeşitleri Copyright imkanı vardır ve Üreticileri Kulübü kurmak.

Ben prof özel olarak, üniversite öğretmenleri özellikle itiraz. onların bilgi ve yenilik yaratmak ve yapmak Puglia tamamı ve gündüzde "Kulüp üreticilerin çıkartır tüm etti kendi araştırma İtalya Tarım, kamu araştırma ve ülkemizin yeterlilik, Fakültesi dünya! "

* Ziraat mühendisi (Şehir ve Bölge Teşhis Kentsel ve Bölgesel Diagnostics'te kentsel ve bölgesel teşhis üniversite mezunu InternationalMaster IMD Derecesi uzman).

Nessun commento:

Posta un commento