sabato 25 dicembre 2010

Ne Salento Lecce arazi meyvelerden oluşan "Akdeniz diyeti" düşündüren nedir?

Ne Salento Lecce arazi meyvelerden oluşan "Akdeniz diyeti" düşündüren nedir?


Antonio Bruno *

--------------------------------

Akdeniz diyeti bir doktor Ancel Keys tarafından "keşfedilmiş" oldu. şarta, Cilento kaldığı sırasında Amerikan kardiyovasküler hastalıklar boyunca ekibiyle, ülkesinde daha az yaygın olduğu Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve yeme alışkanlıkları karşılaştıran bir çalışma yapılmıştır keşfetti 1945 yılında Keys ile Salerno indi İtalya, Yunanistan, Yugoslavya, Hollanda ve Finlandiya. 14 numune ayrılır, çalışılan 14.000 kişi yaşlı 40-59 yaş Were. Bu çalışmada iskemik kalp hastalığı mortalite Akdeniz çevresinde bulunan kesimler arasında düşük olduğu tespit edildi. Yunanistan ve Japonya ile İtalya kardiyovasküler hastalık en düşük sıklık ile üç ülkeden biri oldu. Ancel Keys ve 50'li kırsal Güney diyetin faydaları vurgulanan vardı bunun üzerine Anglo-Sakson ülkelerde kabul edilen gıda piramidi tabanı olacaktır.

--------------------------------biz yaklaşık Salento, Lecce, ülkesinde meyve ticareti konuştuğunda zaman gerçek piyasa Salento ülkesinde meyve, Lecce sen damping duymak burada, dünya olduğunu dünyaya biz girişim. nasıl diyorsun? Hayır damping, ikizler onların Kessler ile akla gelen ne olduğunu biliyorum "Da da oompah!" Hayır, güzel Alice ve Ellen Kessler ile ilgisi yerine yabani ürünlerin fiyat düşüş damping Salento Lecce kadar, hatta daha düşük üretim maliyetleri olması ve bu nedenle size kırsal peyzaj parçası kendi ürünlerinin satışından elde edilen bir 'küçük kazanç olması beklenir, ne burada gördüğünüz para yerine olduğunun sizi sen az üretmek için harcamak başladı küçüktü. Anlıyor musun? sebze gevşek 5 Euro cent ve Dumpig 15 Euro sent sebze satmak yapmak için 20 € cent harcamak bir kilogram üretmek için olsun.

Ama aynı zamanda bir tarım ürünü satın almak ve her adımda değer katacak aracıların sorunu vardır. bira için neler görmek ister misiniz? Size litre başına 1 € için bir şişe bira satmak size kırsal peyzaj bir parça, kendi 20 € kazandırmak ancak yükselir € 600 arpa, 100 kg maliyeti başlar. Anlıyor musun? kırsal peyzaj sahibi değer 600 olacak bir ürün için 20 € alır!

Artık sana dönemem sana meyve ve sebze ve her şeyi tablo için kırsal peyzaj hale getirir ve sizden satın: Eğer sebze ya da meyve veya masaya şarap ya da yağ bir şişe için vermek ister misiniz? Burada "ne kadar vermeye hazırız konum" ile ben sadece sizin cüzdan söndürmek paranın belirli bir değer değil, aynı zamanda zaman ve bu gerektirecektir çaba harcama ve üstesinden arazi üretmek satın alma duygusal bariyer ortalama Salento Lecce.

Kısacası, Salento Lecce arazi meyve satın almaya karar ne zaman, ürün, maliyet ya da ne kadar Euro ödemek ya aracılığıyla, hangi ile satış noktasına ulaşmak ve nihayet kolaylık olduğunu dolaylı olarak size değer ne İletişim "algılamak" Eğer o ürünü yapıldığını promosyon var. Ve sen arkadaşım yanımda harfleri yan forma katlanmış çizgi kafanızda ses haline sembolleri bu değerlendirme size ve satışı bu noktada bu güçlü eylem gittikten sonra sonra olduğunu belirtti ama Salento, Lecce arazi meyve ile çok memnunum çanta kapmak, cüzdan el koyarak faturaları erteleyerek, eve geleceğim!

Ne Salento ülkesinde meyve üreticisi servet belirler, Lecce fiyat sizi yeryüzünün meyve üretmek özel bir şekilde tutulmalıdır unsuru olmasıdır meyve fiyatı elde gelirleri Salento Lecce! Zaten, hindiba fiyatı veya var pekan Ceviz kültürel peyzajları bu parça!

senin yaptığın gibi ama, siz veya, cevizler üretmek ol'uva zeytin ya da sebze ve meyve toprak bu meyvelerin fiyatı ne olacağını belirlemek için?

İlk siz tam o zeytin veya üzüm veya sebze veya pecans o pound üretmek için aldı bilmek gerekir! Bu önemli hassas bir maliyet biliyorum!

Ben Akdeniz diyetinin algılanan değeri hakkında yazmak istiyorum ve karar verdim UNESCO Hükümetlerarası Komitesi, Nairobi'de toplanan beşinci oturumu için zeytinyağı, makarna, meyve, sebze, şarap ve sebze üretmek Salento Lecce, size yazıyorum ne senin kara somut olmayan kültürel miras üretir. Temsilcilerin ürün, Salento Lecce 97 belediyeden biri, UNESCO tarafından somut olmayan kültürel mirası olan Akdeniz diyetinin bir parçası olduğunu karar verdik Nairobi 166 ülkeden vardı. Kim "UNIQUE" olarak üç varlıklarından biri olan Salento Lecce altı sahibi olan 220 bin kırsal peyzaj sahipleri vardır ve diğer iki ne biliyor musun? Bilmiyor musun? Iyi! senden başka Salento, Lecce, Akdeniz diyetinin, mirasın arazi meyve üreten, söyledi ben bakmak ve sonra o Salento Lecce benim notlar sevgili sadık okuyucuların okuma eklemek gitti haber yazmak için yararlı olabilir sevindim kültürel, kukla tiyatrosu ve Sicilyalı tenor şarkı Sardunya var maddi olmayan!

Senin yerine öğlen yemeği ve size Akdeniz Diyeti somut olmayan kültürel mirasın bir parçası olan Salento Lecce, ülkesinde bir meyve yemeyi vermeye istekli konum ne kadar merak akşam yemeği hazırlamak için.

yaptığın önemli soru şudur:

Ne Salento Lecce arazi meyvelerden oluşan "Akdeniz diyeti" düşündüren nedir? Bu seninle ilgili kalite düşündüren nedir? Bir Kültür? Yenilik için mi? Sempati mı? Yoksa başka bir şey düşünüyorsunuz?

Amerikan terminolojisine göre kırsal bir parça Sayın sahibi, Salento, Lecce arazi sizin meyve fiyat (fiyat) ürün kalitesi diğer üç (birlikte, pazarlama politikası ünlü 4PS biridir ürün), onun promosyon (tanıtım) ve aynı dağıtım (satış noktası).

Bu görüşte, bilgi onlar müşteri o Salento kara sizin meyve için ödemek istediği ne fazla edinebileceği, Lecce önemi çok büyüktür ve bu değişken "fiyat" Eğer adamak zorunda biri olduğu açıktır İstediğiniz daha dikkatli eğer kazanç önümüzdeki yıllarda daha da artacak!

Salento kara sizin meyve için seçtiğiniz fiyat, Lecce ve cebinize sığacak sonra da sahip kırsal peyzaj parçasının değerini etkileyen kar üzerinde belirleyici etkisi vardır.

Ne yapmak için teklif yapmak için meyve, sadece onu, o UNESCO tarafından Akdeniz Diyeti somut olmayan kültürel mirasın gıda olduğunu vurgulamak amacıyla, piyasa algılamasında Salento Lecce arazi sizin meyve değerini arttırmak böylece para büyümek yapmak.

Ve ne yapmalıyım? Kim yapar?

Ne zaman "Ben ne yapmalıyım?" Diye sordu cevap Salento, Lecce arazi sizin meyve konumlandırma görüntü (Brenda) yapmak olmasıdır.

öyle kim sorulduğunda? Ben bir cevap bekliyoruz. ve benim e posta al o zaman benim adresini biliyorsanız ve kesinlikle cevap verebilir, ama benim Web 2.0 e-posta adresini okursanız antonio.bruno2010 @ libero.it sana hey demek! Size kendi! Teklifinizi veya önerilerinizi lütfen bekliyorum.

* Ziraat mühendisi (Şehir ve Bölge Teşhis Kentsel ve Bölgesel Diagnostics'te kentsel ve bölgesel teşhis üniversite mezunu InternationalMaster IMD Derecesi uzman).

Nessun commento:

Posta un commento