giovedì 2 dicembre 2010

Pomoc 180.000 ekosystemów Salento Lecce: rozpoczęcie wspinaczki!

Pomoc 180.000 ekosystemów Salento Lecce: rozpoczęcie wspinaczki!


Bruno Antonio *

-------------------------------

Czwartek, 02 grudnia 2010 w sali seminaryjnej Wydziału matematycznych, fizycznych i Nauk Przyrodniczych - Bachelor of Science in Biotechnology - Complex Ecotekne miała ważne spotkanie zwołane przez prof. Luigi De Bellis od powierzchni użytków rolnych Melioracji Konsorcjum "Ugento Fogg i Li organizacji i rolników, w prowincji Lecce CIA Confcooperative Coldiretti i COPAGRI, wraz z konsorcjum obrony i poprawy stanu środowiska oraz z produkcji INTENSIVE na terenie wsi prowincji Lecce

---------------------------------

Czwartek, 02 grudnia 2010, pewnego ranka w Biotechnologii na Uniwersytecie w Salento, z prof Luigi De Bellis. Tematem jest pomoc techniczna Konsorcjum Melioracji "Ugento Fogg i Li" i jest obecna na obszarze Konsorcjum Rolniczych Ugento Arneo nawet tego. Występują tam prawie wszystkie organizacje rolnicze w prowincji Lecce w kolejności alfabetycznej. Nie było CIA, Confcooperative, Coldiretti i COPAGRI, wraz z Konsorcjum na rzecz Obrony Prowincji Lecce.

Zaproszenie prof. Luigi De Bellis znaleziono gotowe do pracy dla dobra regionu, takich jak Konsorcjum regeneracja "Ugento Fogg i Li", który jest największym w regionie Apulia przez liczbę właścicieli krajobrazów wiejskich. W rzeczywistości istnieje 180 tysięcy ludzi, kobiet i mężczyzn, członków konsorcjum zarządzającego o powierzchni 180 tysięcy hektarów.

Konsorcjum pierwszy nawiązał kontakt z prof. Luigi De Bellis z Uniwersytetu w Salento, a następnie Wojewódzkiego Urzędu Lecce rolnictwa w celu zapewnienia społeczności umiejętności specjalistów pracować na rzecz dziesięcioleci Melioracji i budowania partnerstwa z biur w naszym regionie są bezpośredniej emanacji Dyrekcji zasoby rolnicze regionu Puglia.

Kwestia środowiska Salento Lecce graczem w całej niemożność zmiany wielkości 180.000 firm, które są wszystkie gospodarstwa do dalszego świadczenia usług ekosystemowych, lub korzyści, jakie wynikają z wszystkich ludzi, ekosystemów Salento Lecce, potrzeba terminowe i stałej opieki. Lepiej byłoby napisać 180000 ekosystemów, które łącznie na terytorium Konsorcjum regeneracja "Ugento ich Fogg".

Te 180 tysięcy firm prowadzonych przez kobiety i mężczyzn Salento Lecce są prawdziwymi bohaterami, takich jak usługi w zakresie dostaw wody i żywności, służb kontrolnych, takich jak kontrola powodzi, suszy, degradacja gleby i choroby, usługi wsparcia, takie jak powstawania gleby i składników pokarmowych na rowerze i usług kulturalnych, w tym rekreacyjnych, duchowe, religijne i inne korzyści niematerialnych.

To był przedmiotem dyskusji na sali seminarium Wydziału matematycznych, fizycznych i Nauk Przyrodniczych Bachelor of Science in Biotechnology Complex Ecotekne i oni przedstawicieli świata zawodów rolniczych Salento Lecce okolicy Rolnictwa i Melioracji Consortium Arneo, którzy zainwestowali w swoje umiejętności i krajobrazu wiejskiego, z którego czerpią pożywienie dla życia.

180 tysięcy mężczyzn i kobiet, którzy Lecce Salento własność kawałek środowiska były przedmiotem dyskusji między prof. Luigi De Bellis, dyrektor naukowy projektu pomocy technicznej Konsorcjum Melioracji "Ugento Li i Fogg", a liderzy grup zawodowych, w prowincji Lecce.

Specjalistów Melioracji Konsorcjum "Ugento ich Fogg" musi zapewnić skuteczne i kompleksowe wsparcie działań 180.000 właścicieli wsi, na obszarze 180 tysięcy hektarów, które nie mogą się organizować!

Powtarzam twierdzenie, bez obawy, że sprzeczność nie można zmienić rozmiar właściwości Salento w Lecce.

Możesz potwierdzić to, co powiedziałem w czytaniu danych na temat korzyści, w sumie 171 milionów i pół uwagę na młodych ludzi, którzy ubiegali się pierwsze rozstrzygnięcia Ustalenie tymczasowego dyrektora ds. Rolnictwa Service regionu Puglia 30/DIR/2010/00__466_____ cyfrowy kod, który stwierdza, że młodzi ludzie mają osiągnąć wynik rankingu nie mniej niż 4 (na liście od pozycji 1 do pozycji # 1694) są uważane za kwalifikujące się do wszystkich " rozliczeniowego ".

Krótko mówiąc, w całym regionie dały ponad 171 milionów euro do prawie 1700 młodych ludzi, którzy są kroplą w morzu 180 tysięcy kobiet i mężczyzn właścicieli krajobrazu wiejskiego Melioracji Konsorcjum "Ugento i Li Fogg".

Oznacza to, że nawet jeśli wszyscy młodzi ludzie dopuszczone do finansowania pierwszej osady, były 78 gminy Consorzio del Salento Lecce regeneracja "Ugento ich Fogg" całkowita będzie tylko 0,94% 180.000 właścicieli.

Ale od 1700 młodych ludzi mogą być równo podzielone między pięć prowincji Apulia Region jest to, że prawdopodobnie tylko 300 młodych ludzi z 78 gmin obsługiwanych przez Konsorcjum Rekultywacja będzie miał pieniądze, które stanowią tylko 0,16% całkowitej 180 tys. Krótko mówiąc, mamy średnio 4 młodych ludzi, którzy mieli finansowania dla każdej z 78 gmin konsorcjum.

I zostawiają cię w żadnych dalszych rozważań.

Jest zupełnie oczywiste, w świetle faktów, że zobowiązanie do współpracy w tworzeniu projektu wsparcia technicznego Konsorcjum Melioracji "Ugento i Li Fogg" podejmowanych przez organizacje zawodowe CIA Confcooperative COPAGRI Coldiretti i Prowincji Lecce, wraz z Konsorcjum na rzecz ochrony roślin, ma na celu zapobieganie spadek środowiska Salento Lecce, który jak wszyscy wiemy jest 99% krajobrazu wiejskiego

Kiedy wraz z prof De Bellis zdecydowaliśmy się pójść tą drogą, modele planowania dyspozycji były top-down i bottom-up i angielskim rozumieniu odpowiednio od góry do dołu i od dołu do góry.

Wiedzieliśmy, że mamy wybór między te dwie strategie przetwarzania informacji i zarządzanie wiedzą.

Pomiędzy tymi dwoma metod stosowanych do analizy sytuacji problemowych i konstruowania hipotez odpowiednich do ich rozwiązania, jak wynika z faktów, zdecydowaliśmy się na bottom-up (z dołu do góry) i to do tego, że teraz zaczyna się wspinać !* AgronomBibliografiaUstalenie tymczasowego dyrektora ds. Rolnictwa Service cyfrowy kod 30/DIR/2010/00__466_____ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Oś - Rozmiar 112 - dla młodych rolników i małych Multi Pack - Przyznanie dodatkowych środków finansowych, które zostaną przyznane Młodzieży Multi-Pack młodych ludzi kwalifikujących się do przesiedlenia. Przepisy i szczegóły dotyczące kwalifikowalności do pomocy i udzielania premii

http://www.pma.regione.puglia.it/pma/Documenti_pma_2009/DDS% 20466% 2009_06_2010.pdf 20del%

Nessun commento:

Posta un commento