sabato 27 novembre 2010

Agrienergies: Możliwości Salento Lecce z 160 mln €

Agrienergies: Możliwości Salento Lecce z 160 mln €


Bruno Antonio *

--------------------------------

Piątek, Listopad 26, 2010 w Tenuta Caradonna SS 101 Lecce - Gallipoli km 8 Warsztaty odbyły się w "sieci agroenergy okolicy konwergencji: szansa dla regionu.

--------------------------------Nie wiem, czy powinienem pisać, ale kiedy zauważył, że wielu moich kolegów zadzwonił do mnie i zapytać, co się stało na południu w piątek, 26 listopada 2010 r. w sprawie nieruchomości Caradonna, gdzie odbyła się konferencja na agro-energetycznego, zdałem sobie sprawę, co się stało coś ważnego. Piątek nie było tego, ale nie było moim przyjacielem, prof. Luigi De Bellis na targach książki gdzie koordynuje Dario Campi Stefano i Francesco Pace w dialogu z Paolo De Castro, autor książki "rolnictwa europejskiego i nowych wyzwań globalnych" (red. Donzelli), a następnie prezydent Casarano Giulio Sparasci CIA zaprosił mnie na konferencję w sprawie WPR po 2013 roku, ale na wezwanie przewodniczącego moje zamówienie, że prosiłem, aby zastąpić Lequile zabrał bałagan konieczności wyboru trzy interesujące inicjatywy w tym samym czasie w tym samym dniu i ten sam interes.

Lequile del Salento Lecce były z Paolo De Castro, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego, przewodniczący prowincji Lecce Dr Antonio Gabellone a kończąc John Stephen, komisarz do polityki energetycznej Prowincja Lecce i burmistrza Lequile Caiaffa Antonio.

Exquisite według Agronom Panie przewodniczący hurtowa Świętego Fedagri Puglia ma mądrze prowadził prace rozpoczęto o godzinie 16.00 i zakończył około 19:30.

By powiedzieć Ci wszystko co mam rozmawiać z liści i fotosyntezę do wychwytywania energii słonecznej, który jest przekształcany w energię chemiczną, a mianowicie drewna i te gałązki widać ułożone w lesie drzew oliwnych w Salento Lecce i pozostałości z ekstrakcji oleju z oliwek, które mogą dostarczyć energii poprzez spalanie.

Jeśli chodzi o spalanie chodzi o ogień, jak zobaczymy, co wkrótce zabłysnąć w Novoli dla "niej Focara. Pożary, że nie wolno być powieszony na wsi w Salento, Lecce, ponieważ wszyscy wiemy, że dekret ustawodawczy nr. 152/2006 uważa pozostałości odpadów przycinanie rolnych i rolno-przemysłowym i tym samym stawia je wśród "odpadów specjalnych", a następnie zakazuje palenia w okolicy. Co oddziałów?

Tymczasem drzewa są usuwane przez cięcie około 20 funtów przycinania w Salento, Lecce, mamy 9 milionów drzew oliwnych, możemy powiedzieć, że istnieje około 200 000 ton gałązki.

Wiadomo, że drzewo oliwne ma dość wysoką wartość kaloryczną i oczyszczanie, gdy przetwarzane, może być stosowany zarówno w dużych kotłów energetycznych biomasy gospodynie domowe.

Aby zebrać od odprysku lub przycinanie oliwek są odpowiednie do tego celu maszyn.

Obecnie na rynku biomasy nie istnieje, lub odnosi się do niewielu osób, ale w białej księdze na temat energii odnawialnej w Unii Europejskiej i Protokołu z Kioto argumentują, że sposób wykorzystania pozostałości jako "biomasy" jest okazją do terytorium Salento w Lecce.

W 1995 r. jedynie 1,9% światowego zużycia energii pierwotnej pochodzi z drewna oraz odpady rolno-przemysłowe stałe, dziś otwiera drogę do możliwości zatrudnienia. W notatce przypuszczałem opłacalność małej prądotwórczy napędzany biomasy 50 kW, ale wtedy usłyszałem od Dino Tabasso przekazać do tabeli Confcooperative POI Energy, powiedział mi, że zawiadomienie zostało zamknięte do badania efektywności energii ze szpitali w dziedzinie elektronicznej dystrybucji ciepła 60milioni euro i 30 dla wdrażania środków wspierania produkcji energii ze źródeł odnawialnych, skierowana do rządów, regionów, prowincji, gmin i górskich wspólnot.

Podczas modernizacji budynków szkolnych, w odniesieniu do efektywności energetycznej, modernizacja zakładów i zabijania barier architektonicznych został zakończony już opublikowała zawiadomienie o € 20 mln. W miastach i dawnych wsi, jednak dla "wydajności energetycznej i interwencji na dystrybucji ciepła, mają do dyspozycji 80 mln kontrakt, który jest także już opublikowanych. Słuchać z zainteresowaniem opowieści o protokole ustaleń między UPI Confcooperative Puglia i prowincje Rozwoju Die agroenergetic i efektywności i oszczędności energii w rolnictwie i agrobiznesu. porozumienia, które promuje odnawialne źródła energii ", szansą dla rolnictwa", powołując się na Białej Księdze " Energii Komisji Europejskiej przewiduje pomoc dla sektora rolnego krajów członkowskich do "znacznego zwiększenia biomasy z produkcji rolnej i przetwórstwa spożywczego."

Salento w Lecce jest zasobem, reprezentowana przez biomasy roślinnej i resztek pożniwnych z rolnictwa i przetwórstwa rolno-, które uważam za istotne w związku z rozwojem dochodu z rolnictwa i przemysłu odnosi się do niego.

Słuchając rozmowy z moim kolegą Agronom Angelo Martino Przewodniczący Oleificio Monteroni spółdzielni, a także szef spółdzielni piwnicy w Arnesano, że zaproszenia do prowincji Lecce o przejęcie łącząc wszystkich producentów, aby stworzyć sieć w stanie korzystać z biomasy z rolnictwa w Salento Lecce. Z wytłoczyn z oliwek do produkcji ton musi stać się źródłem dochodów. Możliwości jest to, że biomasy elektrowni, które mogłyby wykorzystać i wzmocnić miejscowe biomasy.

Mówiłem też, ale nie powiemy ci, co, więc dowiedzieć się, kiedy wziąć udział w obradach konferencji pozostać do końca przyszłego i kiedy odbywają się spotkania, jak z nich odbyła się w posiadłości Caradonna Lequile reprezentujących uroczystości rolnictwa i szans dla wszystkich.* Agronom

BibliografiaAlberto Grimelli: Jak zarządzać odpadów z Olive Tree http://www.teatronaturale.it/articolo/1533.html KOS

Anthony Bruno: W Lecce Salento małe generatory do produkcji energii z rolniczych http://centrostudiagronomi.blogspot.com/2010/09/nel-salento-leccese-piccoli-generatori.html pozostałości

Nicholas Saracino: agro-energetycznego, Mercuri "Spalarnie osłabić środowiska i pracy http://www.statoquotidiano.it/05/11/2010/filiere-agro-energetiche-mercuri-% E2% 80% % 9Cinceneritori na uszkodzenia i-środowisko pracy E2% 80% 9D/36917 /

Następnie Poin energii i atrakcji kulturalnych 4000000000 umowy pomiędzy Kampania i http://www.denaro.it/VisArticolo.aspx?IdArt=612583&KeyW Puglia = Trascrizione foneticaDizionario - Visualizza dizionario dettagliato

Nessun commento:

Posta un commento