giovedì 25 novembre 2010

Hodowla dorady (Sparus aurata) i dorady Pizzuto (Diplodus puntazzo Cetti, 1777) w Salento Lecce

Hodowla dorady (Sparus aurata) i dorady Pizzuto (Diplodus puntazzo Cetti, 1777) w Salento Lecce


Bruno Antonio *

-----------------------------------

Salento Lecce jest około tysiąca hektarów słonawych wodach śródlądowych. Środowiska przybrzeżnego jest model ochrony środowiska i poprawy model może również stać produkcyjnych poprzez zintegrowane zarządzanie gruntów i zasobów.

Cały świat będzie wyglądał w Salento Lecce uznanie "centrum dla akwakultury Morza Śródziemnego", który powinien wskazywać na osiągnięcia poziomu doskonałości w badaniach naukowych, transferu technologii, innowacji i kształcenia w tej branży.

----------------------------------A wewnętrznych wód wybrzeża Adriatyku Salento Lecce? Jestem pewien, że mój lojalnych czytelników, jeśli są zadawane po przeczytaniu moich uwag na temat tych Morza Jońskiego. Oto odpowiedź na swoje pytanie, nie Otranto Alimini Lake i Jezioro Fontanny, które razem obejmują większą powierzchnię 380 hektarów i wilgotności, a następnie udadzą się na północ o dell'Idro Valley, a Brunese bagna tamari o powierzchni 20 hektarów duży, a drugi gigant jeziorem "Gesine" Salati i Salatelli z 300 akrów, potem są dokach San Cataldo z bagien i przyległych nizin Foca Ramanno 9 hektarów Basin Tower of Venus i ścieżki z dnia 4 ha, basenu Acquatina - Li Sausi 98 hektarów i strumyków Bassura. Wszystkie te wodach śródlądowych w okręgu Melioracji Konsorcjum Ugento i Li Fogga.

Obszar, który dałem do zrozumienia w Salento Lecce, że istnieją 900 hektarów wód śródlądowych w Adriatyku stronie, że z 100 akrów po wybrzeżu Morza Jońskiego dodać około tysiąca hektarów!

Ale to powierzchnia jest dodanie półtrwałe podmokłych, które są mniej lub bardziej tysięcy akrów.

Pisząc w 1962 doktora leśne Raffaele skarżył opuścić nieracjonalne wykorzystywanie rybołówstwa śródlądowego przez dealera w tym czasie miał bardzo niewiele czasu, aby złapać ryby zawartej w wodach śródlądowych. Te dealerów używanych narzędzi połowowych, jak śmiertelnie intramagli, włoków dennych i scabiche zabijając wszystkich życia, nawet małe ryby noworodka.

W skrócie, wszystkich tych dealerów prowizja za kilka dni, pozostawiając po sobie wody sterylnej i martwe.

Doktor Leśnictwa Raffaele odejść, ale ujawniły obecność w tych pierwszych 60 lat praktyki w pracach innowacyjnych przedsiębiorców, którzy przed wami. W pierwszym etapie larwy zbierane są od morza i pojemników z gazowanymi, tlen i schłodzone brzoskwinie zostali w aklimatyzacji i hibernacji gdzie słodkiej i słonej wody dozuje się w sposób terminowy.

Po pierwszym okresie pewnych aklimatyzacji, która trwała kilka dni, larvette klejnoty mogły być karmione sztucznie, ponieważ moc była niewystarczająca plankton sam.

W tym ryb, czajnik i rozwój miał miejsce po pierwszym poście - wzory embrinale się nadaje się do sadzenia. Doktor Leśnictwa urlopu Raffaele zauważyć, że z różnych obszarów wód śródlądowych z Salento Lecce nadawały się do różnych gatunków ryb, nawet jeśli gatunek, który wydawał się najbardziej odpowiedni uznano Morza Bream nazwał Królową Pond!

W tych latach zaczął hodowli krąp Sargus Sargus (Sargus Rondelet) ryb, które wymagają środowiska czyste strumienie wypływające na powierzchnię, a tym samym mało materiału w zawiesinie błotnistej ziemi i natury.

Leszcz mieszka w Salento Lecce oraz wody są słodzone i ogrzewano przez łagodnej zimy. Naturalny pokarm leszczy i biały pizzuti leszcz składa się z małych robaki i skorupiaki, które rosną w środku matrycy glony tworzą która tworzy się na dnie wewnętrznych wód Salento Lecce, a następnie nie jedzą inne ryby i rodzaju zrównoważonego rolnictwa.

Intuicji Doktora Leśny antesigniniana Raffaele urlopu wejścia w życie w dniu 1 lipca 2010 r. rozporządzenie WE n.710/09 dotyczących produkcji akwakultury, dostosowanie ram prawnych w państwach członkowskich.

Sektor akwakultury rozwija się zdecydowanie i Puglia mieć przynosi efekty, w rzeczywistości, spółki w ubiegłym roku zdobył Puglia naukowej wyniku globalnego udało się reprodukcji tuńczyka błękitnopłetwego w niewoli.

Rozwój może i musi być zrównoważone, musimy poszanowaniem środowiska i zwierząt, identyfikacji systemów produkcyjnych i przechwytywania, które są w poszanowaniu naturalnej równowagi.

Akwakultura jest sektorem o dużej wartości dodanej, co sprawia, że wiele badań, ale są też duże zapotrzebowanie na rynku i różne możliwości tworzenia i poprowadził zawodu.

Produkcji biologicznej okoni w basenie Morza Śródziemnego jest przeznaczony do spędzenia najbliższych 5-6 lat z obecnych 160 ton do 10 tys. Najnowsze dane FAO wynika również, że do produkcji ekologicznej akwakultury świecie wzrosła o 950% w ciągu ostatnich 20-25 lat i wyniesie 500.000 ton w 2015 roku.

Zastanawiam się i pytam was, z 2000 hektarów wód śródlądowych, ponieważ nie zaczniemy poważnie brać pod uwagę hodowli dorady i pizza dorady w Salento Lecce?BibliografiaRaffaele Oddalenie: Prace Wczesne na wyniki aklimatyzacji i hibernacji niedojrzałych nasion pochodzenia

Nessun commento:

Posta un commento