giovedì 25 novembre 2010

Wodach śródlądowych na Salento Lecce

Wodach śródlądowych na Salento Lecce


Bruno Antonio *

-----------------------------------

Wewnętrzne obszary słone wody Salento Lecce niegdyś tereny podmokłe. Środowisk, które zostały utworzone po oczyścić mają wielką wartość, jest możliwe do uznania nakazu, roślinność piaszczystych i skalistych wybrzeży, typowe dla wilgotnych obszarach wydmowych, bagien, na Morzu Śródziemnym.

----------------------------------

.

Salento Lecce jest częścią Messapia (tj. ziemi między dwoma morzami) nazwa nadana terytorium greckich historyków, ponieważ ma mokro obu stronach Morza Jońskiego i inny od Adriatyku. Na tych stokach są słonawych wodach śródlądowych, które komunikują się z morzem i prawie wszystkie, które nadają się do hodowli ryb. Jak nie wiesz, że ryby są poruszane? Kobieta i mężczyzna z którym istnieje, to miliony lat temu, zamieszkiwały obszary przybrzeżne i morza, wykorzystywane jako karma dla ryb, małży i ryb lub zwierząt morskich w akwakulturze, zarówno do użytku w komunikacji, w rzeczywistości Najstarsze archeologiczne pozostałości łodzi sięgają około 4000 lat temu.

Jednak Ci z głowy, że do hodowli ryb, które jest zdefiniowane ryb (łącznie z hodowlą ryb), nie jest łatwe do wdrożenia. No nie jest to, że masz trochę ryb, odlewana jest w słonawych wodach śródlądowych Salento Lecce, spodziewać się trochę "czasu, tak, że rośnie i staje się dorosły. Nie działa w ten sposób, ponieważ hodowla ryb jest praktyką, która powinna odbywać się w sposób racjonalny.

W jednej z ostatnich konferencji w Lecce, usłyszałem słowa martwić prof. Ferdinando Boero na praktykę hodowli ryb, które można podsumować w małych ryb żywią się ryby, które staną się większe. Praktyki, która ma ogromny wpływ i to nie jest tak, że obecnie bardziej zrównoważony prof. Boero powiedział, że jest coraz mniej ryb w Morzu Śródziemnym i dowodem tego jest obecność coraz meduzy. W praktyce, jeżeli ryby nie są tutaj w celu zwiększenia rzecz Jellyfish który jest stale monitorowane w ramach projektu "Uważaj na meduzy" rozpoczęła się w ubiegłym roku z ideą prof Ferdinando Boero, który jak wszyscy wiemy jest profesorem biologii Uniwersytet w Salento, a promowany przez Komisję dla Śródziemnomorza, z Krajowego Inter-University Consortium for Marine Sciences (CoNISMa) i ochrony środowiska Marevivo.

Słonawej wody w Salento Lecce, które kiedyś były bagna, a tym samym brak fauny, które mogą być wykorzystywane przez człowieka, trzeba zostać wypełnione przez duże i małe ssaki, owady pożyteczne życia roślin i ryb, pasze miejmy nadzieję, Jellyfish liczone od projektu prof. Boero.

Kolejna okoliczność, jaką należy wziąć pod uwagę, że duże obszary słonawych przylegających do obszarów zalesionych Salento, Lecce i lasów w naszym kraju istnieje 85000 hektarów lasów drzew oliwnych jak stwierdził mój kolega i przyjaciel Agronom Antonio Cesari.

Ale tym, co wszyscy pozostali, ale tak naprawdę, bez wyjątku, zapomnieli, że wewnętrznych wód Salento Lecce pochodziła z dużych mieszkań poprzez tworzenie kanałów pływowych regeneracji bagno. Ta regeneracja jest pomysłem Kombatantów Opery Narodowej i następnie Inżynierów Budownictwa w takich rekultywacji gruntów sklasyfikowanych zgodnie z ustawą o rekultywacji gruntów słynnej Royal dekret numer 215 z dnia 13 lutego 1933 roku. Ta sama ustawa w dalszym ciągu w mocy przez konsorcja rekultywacji gruntów.

To bagno wody, poprzez działanie Reclamation, są teraz wolne, jasny, płynny i zdrowe.

Ale co to są te pływów dorzecza Salento Lecce? Każdy dorzecza pływów bagna starego zbiornika, w którym żyli żaby, żółwie słodkowodne sitowie i trzciny cukrowej. Oryginał flory i fauny został zastąpiony przez bagna flory i fauny słonej wody lub gatunków morskich, takich jak rodziny Muggititi.

Ale jak wiele i jak szerokie są na wodach wewnętrznych Salento Lecce?

Zaczynamy od wybrzeżu Morza Jońskiego, gdzie znaleźć Bagna Count (Serra Angels) z kanałami, które płyną do nich są one częścią dzielnicy Melioracji Konsorcjum Arneo i rozszerzenie mniej niż 12 ha, w tym samym konsorcjum bagien fellicche wiary i rozbudowa 8 hektarów w tych basenach są Ipomoea sagittata storczyk błotny i niezwykłych roślin, takich jak oset, ptaki, takie jak zimorodek, perkozek, usinolo rzeki, a jastrząb Beccamoschino Marsh, jak również żółw błotny i wiele ważek. Arneo są nadal w dzielnicy Porto Cesareo basenów, które były bagna dell'estesione Tanari 12 ha. Słyszeliście już teraz gdzie możesz kąpać się w plaże, które wydają Seszele miał malaria! Myślisz, które kołyszą się w strój na tych brzegach, w palącym słońcu, które odbija się w krysztale.

Również po stronie Lecce Salento ale to skąpane w morzu Jońskim znajdują się "wody i ścieżki passure" Li Fogg "na terytorium Gallipoli, która rozciąga się na około 9 ha i wszystko, co pozostało z bagien, niezdrowych i bagiennych notorycznie z nazwiskami patula, Gallarate, Chou i Li Fogga. W tych zagłębieniach ogromny zgnił ścieki z dzielnic i Li mokradeł "Fogg" (termin "Fogg" mam na myśli) przedłużyła 110 hektarów, ogromna przestrzeń zgniły wody.

Dzisiaj widać, że teraz wpada do kanału Samari Gallipoli w pobliżu Costa Brada, wzrosła w wiadomościach tych dniach garnizon wolontariuszy, którzy chcą zabezpieczyć funkcję. Mam nadzieję, że ochotnicy do tych dni, które chcą chronić morza przed zanieczyszczeniem świadomy tego, że tereny podmokłe, że napisał to w spalinach kanału Samari, który w tym czasie został zamknięty przez banki, a zatem nie posiadają sboco morze ze względu na wydmy, które blokowały ujścia.

Będę pamiętał rycerza w Augusto Auverny tej wiadomości Gallipoli, który jako pierwszy próbował rekultywacji terenu, "Li Fogg". Dzisiaj dużo mówi się turbin wiatrowych, wiatr zasilany, ale potem wzrosła do wlać wody z bagien do morza.

Augusto Auverny Gallipoli był w stanie drenażu i odzyskać tereny, które nosiło jego imię, tyle że dialekt Auverny stał się "Varni.

Nawet dzisiaj, jest echem warzyw i arbuzów produkowana w rejonie nieprzejezdna po bagnistych, słynny "ty Malune Varni" lub arbuzy ziem Pan Auverny.

Wreszcie, na wybrzeżu jonowe w dzielnicy Melioracji Konsorcjum "Ugento Fogg i Li są dorzecza Ugento przedłużony do 46 hektarów.

Umywalki Ugento spotkać między Torre San Giovanni, a następnie w Punta del Macalone Torre Pali, za plaże charakteryzują się obecnością niskie grzbiety wydm.

Następują po sobie z północy na południe, w wyniku różnorodnych projektów oczyszczania w czasie, a nie basenów Suddenna, Bianca, Ulmo Rottacapozza Północnej i Południowej, Północnej i Południowej Spunderati, a następnie połączone z innymi, basen Pali .

Wszystkie obszary opisane w swych naturalnych wartości i ich znaczenia jako terenów podmokłych, które zostały włączone na jakiś czas w ramach europejskiej dyrektywy siedliskowej 43/92 w obszarów o znaczeniu wspólnotowym (SCI), i jako takie zasługują na ochrony i zachowania uprzywilejowanego miejsca ważne różnorodności biologicznej.* Agronom

Nessun commento:

Posta un commento